1461 Trabzon Maçında Olaylar

Maçın 34. Dakikasında çıkan olaylardan dolayı hakem Hüseyin Sabancı soyunma odasına girdi.

1461 Trabzon Maçında Olaylar

Maçın 34. Dakikasına kadar hakeme tepki gösteren futbolcular ve taraftarlar. Maçın 34. Dakikasında yapılan sert faul sonrası sarı kart gösteren Hüseyin Sabancı'ya sahaya atlayan bir Şanlıurfaspor taraftarı tepki gösterdi, bunun üzerine Şanlıurfasporlu futbolcular 1461 Trabzonlu futbolculara sert bir şekilde tepki gösterdi. Özellikle Serdar Özkan'ın hareketleri olayı ateşledi. Şanlıurfaspor teknik direktörü Bahri Kaya, olayları yatıştırmak için elinden geleni yaparken, taraftarların " Bahri İstifa " sesleriyle şoka uğradı. Bahri Kaya rakip takımın futbolcularına bir şey yapılmaması için elinden geleni yaptı.

10 DK SONRA SOYUNMA ODASINA GİRDİLER

Takımlar 10 Dakika sahada bekledikten sonra soyunma odasına gittiler. 1461 Trabzonlu futbolcular soyunma odasına giderken taraftarın futbolculara tepkisine anlam verilemedi. Şanlıurfasporlu yöneticiler hakemi ikna etmeye çalışsalarda bunda başarılı olamadılar ve maç 1461 Trabzon'un 2-1 üstünlüğü ile devam ederken tatil edildi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
akyz - 4 yıl önce
bunlardan kardeş kulupmü olur
Avatar
Gurbetçi Gençler - 4 yıl önce
şanlıurfa da öğretmenlik yapan bir trabzonlu olarak maçtaydım. gap arenada futbolcularımıza yönetimimize ve bize karşı herhangi birşey olmadı. hakem şerefli bir maç yönetemedi. penaltı dogruydu ama urfayı biraz eziyordu.1-2 kişinin fevri müdahalelerine polis çok sert tepki gösterince ortalık karıştı.