"Bizimde Hatalarımız Var"

Kadir Özcan maç sonunda konuştu...

"Bizimde Hatalarımız Var"

Kadir Özcan maç sonunda konuştu...

19 Eylül 2013 Perşembe 19:29
 1461 Trabzon Teknik Direktörü Kadri Özcan, kendi sahalarında kaybetmemeleri gereken bir maçta 1 puan aldıklarını belirtti.

Boluspor maçının ardından futbolcularında bir değişim olduğunu söyleyen Özcan, “Boluspor maçına baktığınız zaman mükemmel oynayan bir takım 4 günde bu kadar farklılık göstermemesi lazımdı diye düşünüyorum. Bunda hoca olarak bizimde hatamız var. Motivasyonu iyi sağlayamıyoruz ya da farklı şeyler bizden kaynaklanıyor. Çünkü 4 günde bir takım bu kadar değişmez. Çok iyi pas yapan, hücuma iyi çıkan mücadele eden bir takım 4 günde bir değişim yaşıyor. Genç bir ekibimiz. Yeniden yapılanma içerisinde olan bir ekibiz. Ancak bunlar mazeret olmaması lazım. Bu genç arkadaşlarımızın artık dirençlerini arttırması lazım. Önümüzde bay haftası var. İnşallah ondan sonraki haftalara bakacağız” diye konuştu.

1461 Trabzon takımından Oğulcan Gökce, kendi sahalarında puan vermenin kötü olduğunu dile getirerek, “Biraz konsantrasyon eksikliği var. Bugünde o eksikliğimiz skora yansıdı. İlerleyen haftalarda toparlayacağız” dedi.

1461 Trabzon takımının genç futbolcusu Batuhan da, “Evimizde kaybetmemiz gereken puanlar kaybediyoruz. Bugünkü pozisyonları değerlendiremedik. Artık önümüzdeki maçlara bakacağız” ifadelerini kullandı.

Son Güncelleme: 19.09.2013 19:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575