Ekiplerimizin fikstürleri belli oldu

Trabzonu 2. ve 3 Ligde temsil edecek olan Ofspor , Yalıspor , Beşikdüzüspor ve Arsinspor'un 2012-2013 fikstürleri belli oldu

Ekiplerimizin fikstürleri belli oldu

İşte Trabzon temsilcilerinin fikstürleri;

TFF 2.Lig Beyaz Grup Ofspor Fikstürü

1.HAFTA: Ofspor – Altay

2.HAFTA: Alanyaspor – Ofspor

3.HAFTA Ofspor – Gaziosmanpaşa

4. HAFTA: İskenderun D.Ç – Ofspor

5.HAFTA: Ofspor- Körfez F.K.

6. HAFTA Ofspor (BAY)

7.HAFTA: İnegölspor -Ofspor

8.Hafta: Ofspor- E.Şekerspor

9. HAFTA: Kırklarelispor – Ofspor

10.HAFTA: Ofspor – Bayrampaşa

11.HAFTA:  Konya Torku – Ofspor

12. HAFTA: Ofspor – Eyüpspor

13. HAFTA Yeni Malatayspor – Ofspor

14.HAFTA: Ofspor –Balıkesirspor

15.HAFTA: Denizli bld. - Ofspor

16.HAFTA: Ofspor- Kızılcahamamspor

17.HAFTA: Tokatspor - Ofspor

TFF 3 .LİG BEŞİKDÜZÜSPOR FİKSTÜRÜ

1.HAFTA:  Beşikdüzüspor - Gölcükspor

2.HAFTA: Siirtspor - Beşikdüzüspor

3.HAFTA  Beşikdüzüspor -Orhangazi

4. HAFTA: Tekirova - Beşikdüzüspor

5.HAFTA:  Beşikdüzüspor - Kastamonu

6. HAFTA : 1908 Spor - Beşikdüzüspor

7.HAFTA: Beşikdüzüspor – Adana Demir

8.HAFTA:  Vanspor - Beşikdüzüspor

9. HAFTA:  Beşikdüzüspor - Çorumspor

10.HAFTA:  Sandıklıspor - Beşikdüzüspor

11.HAFTA:  Pazarspor - Beşikdüzüspor

12. HAFTA:  Beşikdüzüspor -Diyarbakır

13. HAFTA : İstanbul - Beşikdüzüspor

14.HAFTA: Beşikdüzüspor - Karagümrük

15.HAFTA: Kırıkhan - Beşikdüzüspor

16.HAFTA: Beşikdüzüspor - Bergama

17.HAFTA: Kayseri - Beşikdüzüspor

TFF 3. LİG ARSİNSPOR FİKSTÜRÜ

1.HAFTA:  Renaultspor -Arsinspor

2.HAFTA: Arsinspor- Emrespor

3.HAFTA : Altınordu - Arsinspor

4. HAFTA: Arsinspor –Darıca Gençlerbirliği

5.HAFTA:  Erzurumspor - Arsinspor

6. HAFTA Arsinspor -Maltepespor

7.HAFTA: Gümüşhanespor - Arsinspor

8.HAFTA: Arsinspor -Çorum

9. HAFTA:  Kocaelispor - Arsinspor

10.HAFTA: Arsinspor – Y.Yozgat

11.HAFTA:  Arsinspor - Diyarbakırspor

12. HAFTA:  Elazığ Bld. - Arsinspor

13. HAFTA Arsinspor- Mardinspor

14.HAFTA:  Kahramanmaraş - Arsinspor

15.HAFTA:  Arsinspor- Beylerbeyispor

16.HAFTA: Sancaktepe - Arsinspor

17.HAFTA: Arsinspor - Keçiören

TFF 3.LİG 2.GRUP YALISPOR FİKSTÜRÜ

1.HAFTA:  Derince - Yalıspor

2.HAFTA: Yalıspor- Dardanelspor

3.HAFTA : Kilimli - Yalıspor

4. HAFTA: Yalıspor- Manavgat

5.HAFTA: İskenderun - Yalıspor

6. HAFTA Yalıspor- Hacettepe

7.HAFTA: Ümraniye - Yalıspor

8.HAFTA:  Yalıspor - Silivrispor

9. HAFTA: Nilüferspor - Yalıspor

10.HAFTA: Yalıspor - Bingölspor

11.HAFTA:  Yalıspor - Aydınspor

12. HAFTA:  Gebzespor - Yalıspor

13. HAFTA Yalıspor - Batman

14.HAFTA:  Adıyaman - Yalıspor

15.HAFTA: Yalıspor – Sivas Dört Eylül

16.HAFTA: Menemenspor - Yalıspor

17.HAFTA: Yalıspor - Erzincan


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.