Trabzon Amatör Kümede Günün Maçları

Trabzon 1. Amatör Küme A ve B Grubu’nda bugün önemli müsabakalar oynanacak.

Trabzon Amatör Kümede Günün Maçları

Özellikle geçtiğimiz sezona göre kadrosunun tamamını gençleştiren Hekimoğlu Doğanspor ile Zağnosspor’un karşılaşması nefesleri keseceğe benziyor. Zağnosspor şu ana kadar namağlup şekilde yoluna devam ederken, Hekimoğlu Doğanspor geçtiğimiz hafta etkili oyun ortaya koymasına rağmen aldığı mağlubiyetin acısını çıkartarak yeniden yükselişe geçmeyi hedefliyor.

Bugünün programı şöyle:

ORT. KANUNİ-YOLSPOR 13.00 ASKF

GENÇLERBİRLİĞİ-ÇARŞIBAŞI 13.00 ESENTEPE

DSİ KARADENİZ-SÜRMENESPOR 15.00 Y.SELİM

ZAĞNOSSPOR-HEK.DOĞANSPOR 11.00 Y.SELİM

İDMANOCAĞI-1985 DERECİKSPOR 13.00 Y.SELİM

MAÇKASPOR-BEŞ.YEŞİLKÖY 13.00 MAÇKA

1967 TRABZON FUTBOL-BEŞİKDÜZÜ 13.00 YOMRA

ŞALPAZARI GENÇLİK-B.LİMAN BLD 13.00 ÇARŞIBAŞI

Puan Durumları:

Trabzon 1 Amatör Küme A Grubu Puan Durumu

ZAĞNOSSPOR         4       4        0        0        16      2        12

OF GÜRPINAR         4        4        0        0        9        3        12

1985 DERECİK         4        4        0        0        9        4        12

H DOĞANSPOR       4        2        0        2        8        4        6

İDMANOCAĞI          4        2        0        2        4        7        6

BEŞİKDÜZÜ            3        1        1        1        4        5        4

BÜYÜKLİMAN          4        1        1        2        4        5        4

1967 TRABZON       4        1        1        2        5        8        4

ŞALPAZARI            4        1        0        3        6        7        3

AKÇAKALE             4        0        2        2        6        9        2

BEŞİRLİSPOR                    3        0        1        2        5        10      1

YENİ PELİTLİ                    4        0        0        4        1        13      0

Trabzon 1 Amatör Küme B Grubu Puan Durumu

ORT. KANUNİ 4        3        1        0        12      4        10

B. YEŞİLKÖY            4        2        2        0        4        2        8

SÜRMENESPOR       4        2        1        1        4        3        7

TRB. KANUNİ 4        2        1        1        5        5        7

G. BİRLİĞİ               4        2        0        2        10      3       6

DSİ KARADENİZ       4        1        3        0        4        1        6

MAÇKASPOR                    4        1        3        0        5        3        6

YOLSPOR               4        1        2        1        1        2        5

ERDOĞDU              4        1        1        2        5        7        4

ÇARŞIBAŞI             4        0        2        2        4        6        2

AKÇ. SEBAT            4        0        1        3        3        9        1

TELEKOMSPOR       4        0        1        3        0        12      1


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.