Trabzonspor Basketbol Fırtınası Çok Yakında

Usta “Basketbolda iyi şeyler olacak demiştik. Çalışmalarımız devam ediyor. Camiaya yakışır bir kadro kurmaya çalıştık çalışıyoruz.

Trabzonspor Basketbol Fırtınası Çok Yakında

Bu gurur hepimizin

Beko Basketbol 1.Liginde mücadele edecek olan Trabzonspor’da güzel şeyler oluyor. Bordo-Mavili Kulübün sponsoru Medical Park Hastaneler Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Muharrem Usta, Trabzon’da basketbol adına güzel şeyler yaptıklarını söyledi. Futboldan sonra Basketbolda da Trabzon’un ses getireceğini ifade eden Usta, “Büyük kulüpler her alanda büyük düşünür. Futbol takımımızın küçük kardeşi basketbolu da özenle büyütme çabası içindeyiz. Basketbol da büyüyecek ve iz bırakacak. Basketbolda iyi şeyler olacak demiştik. Çalışmalarımız devam ediyor. Camiaya yakışır bir kadro kurmaya çalıştık, çalışıyoruz. Bu takım, bu gurur hepimizin. Bu sezon Trabzonspor için çok farklı olacak. Heyecan fırtınası olacak. Ve Cuma günü Trabzon şenlenecek. Hedef zirveye varmak, kupada gruplara kalmak. Şimdi yeni bir dönem başlıyor” dedi.

Alt yapı hamlesi

Alt yapı için de yeni projelerinin olduğunu söyleyen Bordo-Mavili Kulübün sponsoru Muharrem Usta, “Çocuklarımız, gençlerimiz ve geleceğimiz için çok ama çok ciddi hazırlıklar yaptık. Cuma günü Trabzon şenlenecek. Sırbistan’dan iki tane FIBA Altyapı eğitimcisi, ekibiyle Trabzon’a gelecek. Altyapı projesi hayata geçecek. Ayrıca, 2.05, 2.08 ve 2.10’luk 17-18 yaşlarında 3 müthiş genç basketçi haftaya Trabzon’a gelecek” ifadelerini kullandı. Fenerbahçe Ülker’den transfer edilen Can Maxim Mutaf konusunda da görüşlerini belirten Usta sözlerini şöyle tamamladı: “Can Maxim Mutaf transferi ile baskette Trabzonspor çok önemli bir oyuncu kazandı. İnanıyorum ki Can da milli tamımın değişmez oyuncularından biri olacaktır.”

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.