Trabzonspor'dan Yusuf Güney Sürprizi

Abiş Hopikoğlu yeninden başkan seçildi.

Trabzonspor'dan Yusuf Güney Sürprizi

 Trabzonspor Medical Park Basketbol takımında bugün 3.kez kongre heyecanı yaşanıyor. Saat10:00’da Kadir Özcan Kamp Eğitim Tesislerinde yapılacak olan kongrede mevcut Başkan Abiş Hopikoğlu tek aday olarak seçimlere girdi.

20 asil ve 7 yedek yönetici belirlenecek kongrede mevcut yönetimde bir çok yeni isim yer aldı.

İşte Hopikoğlu'nun listesi;

İbrahim Kul, Derya Günal, Ali Bora İşbulan, M. Burak Usta, Veysel Taşkın, Yusuf Güney, Adnan Bayram, Osman Aynacı, Ömer Meriç, Hamdi Aslan, Berk Özyılmaz, Mustafa Öztürk, Murat Aydın, Vahap Öztel, Serdağ Çakıroğlu, Alpaslan Beşli

YUSUF GÜNEY SÜRPRİZİ Oluşturduğu yeni yönetimde bazı değişikliklere giden Hopikoğlu’nun en dikkat çeken ve sürpriz olarak nitelendiren hamlesi ise Trabzonlu sevilen şarkıcı Yusuf Güney’in listede olması.

Trabzon MP Basketbol Kulübü’nün çiçeği burnunda ki yönetici Güney yaptığı açıklamada ise, “Burada olmak güzel, çok sevdiğim Trabzonspor kulübüne hizmet etmek benim için gururdur. Başkanım ve yönetim kurulumuz ile Trabzonspor MP Basketbol’u daha yukarılara taşımak için var gücümüzle çalışacağım” dedi.

Öte yandan Trabzonspor Basketbol Kulübü Derneği'nin Yönetim Kurulu'nda eski Trabzonsporlu futbolcu Hamdi Aslan ve Muharrem Usta'nın da oğulları yer aldı. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.