Trabzon
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Şampiyona Trabzon'da Başladı

2013-2014 Eğitim Öğretim yılı Liseli gençler Türkiye Hentbol Şampiyonası Trabzon’da başladı.

Şampiyona Trabzon'da Başladı

2013-2014 Eğitim Öğretim yılı Liseli gençler Türkiye Hentbol Şampiyonası Trabzon’da başladı.

26 Şubat 2014 Çarşamba 19:00
Şampiyona Trabzon'da Başladı
  19 Mayıs Spor Salonu’nda yapılan ve Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından organize edilen Liseli Gençler Türkiye Hentbol Şampiyonası’na 8 Erkek ve 8 Bayan takım olmak üzer toplam 16 takım katıldı. Turnuvada şampiyon olan bay-bayan takımlar ülkemizi Haziran ayı içerisinde Trabzon’da yapılacak olan ISF Dünya Liseli Gençler Hentbol Şampiyonası’nda temsil edecekler. Beş gün sürecek olan turnuvaya Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Eskişehir, İzmir ve İstanbul’da 16 takım katıldı.

Açılış konuşmasında katılan sporculara başarılar dileyen Trabzon Vali yardımcısı Halil İbrahim Ertekin, ”Sizleri Türkiye’nin değişik bölgelerinden sporcularsınız. Ortak amaç ve beraberlik içerisindesiniz. Sizlerin bu turnuvaya katılmanızda destekleri oılan okullarımızın yöneticilerini ve öğretmenlerine teşekkür ediyorum. Okullarımızda derslerde başarılı olmak önemli, ama diğer bir başarıda hem sosyal hayatta başarı hem de kendinizi geliştirme anlamında bir spor dalıyla da uğraşmak ve o anlamda başarılı olmak çok güzel” şeklinde konuştu.

Trabzon Vali Yardımcısı Halil İbrahim Ertekin açılış konuşmasından sonra katılan takımlara hazırlanan hediye paketlerini verdi.
Son Güncelleme: 27.02.2014 03:10
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575