Tayyip Erdoğan Küplere Bindi

Recep Tayyip Erdoğan ''Sen ne terbiyesiz adammışsın!''

Tayyip Erdoğan Küplere Bindi

 Olympic Basketball Arena’daki maç sonrası Başbakan Erdoğan ayrılırken işgüzar bir İngiliz görevli kriz çıkardı. VIP tribününden TRT’nin röportaj isteği üzerine arka taraftaki koridor kapısından mikson’a geçmek isteyen Erdoğan ve beraberindeki heyete “Hayır geçemezsiniz, burayı sadece sporcular kullanabilir” denildi. 

Erdoğan sükunetini koruyup krizin aşılmasını beklerken, Gençlik ve Spor Bakanı Suat Kılıç’ın da yer aldığı beraberindeki heyet İngiliz görevliye sert tepki gösterdi. Bu sırada korumaların da müdahalasiyle kargaşa çıktı. Yaklaşık 5 dakika yaşanan “kapı krizi” Türk yetkililerin diğer görevlilerden yardım istemesinin ardından çözüldü. Diğer yetkililer gelince, pişkin güvenlikçi geri adım attı. Sabrı taşan Başbakan Erdoğan da artık dayanamadı ve “Buyrun geçin” dendikten sonra ellerini açıp görevlinin yüzüne bakarak iki kez Türkçe “Sen ne terbiyesiz adammışsın” diyerek tepkisini dile getirdi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
nizam tarhanacı - 5 yıl önce
başbakanımıza yapılan bu haraketi esefle kınıyorum biz türkler böyle saygısızlık yapmıyoruz onların başkanlarına
Avatar
Mahmut can - 5 yıl önce
avrupada genelde kurallar herkez icin uygulanir,bizde devlet erkanina her yol serbest oldugundan yapilan uygulamayi terbiyesizlik olarak algiliyoruz.hatirlayin doktor hastaneden ingiliz basbakanini hastayi rahatsiz ediyorsun diye fircalamisti..ileri demokrasinin gercek örnegini görünce bizler yan ciziyoruz