Trabzon
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Cavcav'dan Şike İtirafı!

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, canlı yayında şike itirafında bulundu.

Cavcav'dan Şike İtirafı!

Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav, canlı yayında şike itirafında bulundu.

07 Şubat 2013 Perşembe 21:58
Cavcav'dan Şike İtirafı!
Türk futbolunun renkli simalarından olan Gençlerbirliği Spor Kulübü Başkanı İlhan Cavcav yaptığı şike itirafı ile herkesi şaşırttı. 35 yıldır aynı görevde bulunan Cavcav, Habertürk'te yayınlanan 'Söz Sende' programına çarpıcı açıklamalarda bulundu.

CANLI YAYINDA ŞİKE İTİRAFI

Balçiçek İlter'in sunduğu 'Söz Sende' programına Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav konuk oldu. Cavcav, 35 yıllık başkanlık dönemine ilişkin çok tartışılacak itiraflarda bulundu.

Hakemlerle anlaştığını söyleyen bir kişiye para verdiğini anlatan Cavcav, bu durumun uzun süre devam ettiğini anlattı. İlhan Cavcav, hakemlerle anlaştığını söyleyen kişinin dolandırıcı olduğunu sonradan öğrendiklerini de sözlerine ekledi.

"HAKEM SATIN ALMAK İÇİN PARA VERDİM"

Balçiçek İlter'in bu kişilerin kim olduğu yönündeki sorularına cevap veremeyeceğini belirterek, "Futbolcuların isimlerini vermem ama ikisi de şu anda kötü durumda" diye konuştu.

Cavcav konuşmasını şöyle sürdürdü:

"Ben Gençlerbirliği Kulübü'ne yeni başkan olmuşum. Birinci Lig'te de tutunmak istiyoruz. TRT'de bir arkadaşımız bana dedi ki: İlhan Bey, falan maçın hakemini ben satın aldım. Kaç para, dedim. 200 liraymış. Ben 6-7 ay bu adam bizim maçları alıyor, hakemleri ayarlıyor diye bu paraları verdim.

Sonradan mağlup oluyoruz, Hani sen hakemi almıştın? diye soruyorum "Adam bizi kandırdı" diyor. Meğer adam o parayla toto oynuyormuş. Ben o zamanlar büyük paralar verdim bu iş için."

Son Güncelleme: 08.02.2013 00:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
coşkun 2013-02-08 10:47:20

ozamanlar acemiydi veriyordur şimdi uyandı hep alıyor maç satmak için bir numaralı maç satan olduğunu herkes biliyor

Avatar
kardaş 2013-02-08 20:27:20

senin şerefin varmııı cav cav.

Avatar
BARTO 2013-02-12 15:16:30

nasil can vereceksiniz

banner573

banner575