Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor

Yaptığı açıklamalarla büyük tepki çeken Beşiktaş eski başkanı Yıldırım Demirören Futbol Federasyonluğu başkanlığından istifa etemeye hazırlanıyor...

Demirören İstifa Etmeye Hazırlanıyor

Fenerbahçe'yi kurtaran başkan olarak tarihe geçmeye hazırlanan Demirören'in son yaşanan gelişmelerin ardından istifa etme kararı verdiği öğrenildi. 

Demirören'in yakın çevresine, "Fenerbahçe'nin küme düşmesi Türk Futbolu'na zarar verir. Ancak dün aldığımız kararlara Fenerbahçeliler bile tepki gösterdi. Maalesef futbolumuzda sevgi ve saygı yok olmuş. Benim de bu aşamada yapabileceğim bir şey yok" dediği iddia edildi. Taraf Gazetesi yazarı Mehmet Baransu ise twitter'da yaptığı yorumda 

"Yıldırım Demirören'in bu süreci kötü yönetmesi Başbakanın da tepkisini çekti. Başbakan'ın yakın çevresi bu nedenle Demirören'i arayarak tepkilerini dile getirdi" ifadesine yer verdi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
osman çetinolgu - 5 yıl önce
o dedıklerı gıbı basanın ofısınden ıçerı alınmayan ahmagı getırdıler tff baskanı yaptılar ona iki koyun ver aksam kadar merada otlatsın emın o eve tek başina ya doner yada donemez... bizim medet beklediyimiz insanlara bakın hey alahım.
Avatar
oraya zaten sabıkalı gittin oy verenlere yazık olsun - 5 yıl önce
hızır özsoy
Avatar
turkuaz1068 - 5 yıl önce
deefooolllllllllll