Demirören Trabzonspor'u Susturmaya Çalışıyor

İçişleri Bakanlığı ile Gençlik ve Spor Bakanlığı, Ankara’da ortaklaşa ‘Spor Müsabakalarının Güvenliği Çalıştayı’ düzenledi.

Demirören Trabzonspor'u Susturmaya Çalışıyor

 TFF Başkanı Demirören, "Kulüp başkanlarına demeçlerinden dolayı verilen cezaları arttıracağız" dedi

Çalıştayda konuşan, Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören, Türk futbolunun futbolu ile değil olaylarıyla anılan bir durum haline geldiğini söyledi. Başkan ve yöneticilerin verdikleri demeçler ve taraftarlarıyla olan ilişkilerinin çok önemli olduğunu vurgulayan Demirören, verilen demeçlerin maddi olarak cezasını artırma kararı aldıklarını, statlara girmeme gibi cezaların da verileceğini kaydetti.

SUSMAYACAĞIZ

TFF'nin en son aldığı bu karar Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun TFF hakkında ve Azız Yıldırım konusunda söyledikleri sözleri akıllara getirdi. Trabzonspor'un haklı şampiyonluğunu savunan Başkan Hacıosmanoğlu, bordo mavililerin şampiyonluğunu çalan kişilere yönelik yaptığı sitem dolu sözleri TFF tarafından boykot edilmeye çalışılıyor. Trabzonspor yöneticileri ve yakın çevreler bu karar ile Trabzonspor'un hakkını aramak konusunda susmayacaklarını adalet gelene kadar konuşacaklarını vurguladılar.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.