Emre Golden Sonra Takım Arkadaşına Sert Tepki

Emre Belözoğlu, Estonya'ya attığı gol sonrası yedek kulübesine koşup takımı bir araya topladı ve o sırada yedek kulübesinden kalkmayan yıldız topcuyu gördü.

Emre Golden Sonra Takım Arkadaşına Sert Tepki

Golden sonra kulübeye koşan Emre Belözoğlu, tüm takımı teknik direktör Abdullah Avcı'nın etrafında topladı. Ancak o sevince Hamit Altıntop katılmadı.

Emre bunun üzerine, sevinmek için yerinden kalkmayan yıldız futbolcunun yanına giderek "Hamit ayağa kalk" diye bağırdı. Emre, ayağa kalkan ancak kulübeden dışarı çıkmayan Nuri Şahin'e de tepki gösterdi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
MURAT TUYSUZ - 4 yıl önce
NORMAL HER ZAMAN Kİ HALİ AMA GERÇEK YÜZÜ DE ORTADA
Avatar
demir - 4 yıl önce
pek futfol takipçisi deilim o yuzden bişey sorucam neyden ötürü emre ye tepki var ?
Avatar
tk - 4 yıl önce
adamlar ayağa kalkmak için sana mı soracak. kim bilir diyorlar ki bu o.ç nasıl halâ milli takımda ilk 11 de oynayabiliyor. tüm rezaletlere rağmen milli takıma emre gibi volkan gibi köpeklerin çağrılması köpekliğin en üst seviyesidir. bunun içindir ki onlardan daha türk olarak milletimiz milli takımı desteklemekten soğudu. allah hepsinin belasını versin. hakeden insanlar bu ülkede neden değersiz anlamam
Avatar
Mehmet Yilmaz - 4 yıl önce
tam bir geri zekali!!
Avatar
yusuf - 4 yıl önce
tek kelime yeter şerefsiz
Avatar
Murat Karahan - 4 yıl önce @demir
emreye tepki var. çünkü karakteri , tavir ve davranişlariyla tam bir ibretlik kişilik. karakter yaşi ile fiziksel yaşi çok uyumsuz.
Avatar
fbli - 4 yıl önce
emre volkan amk sizinn..
Avatar
umt - 4 yıl önce
herkes emre kadar adam olabilse...