Erman Toroğlu'ndan Yıldırım Hakkında Şok Sözler

TV8'de yayınlanan Telegol programında futbol yorumcusu Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'ın bedelli askerlik yaptığı ile ilgili iddialar üzerine çarpıcı ifadeler kullandı.

Erman Toroğlu'ndan Yıldırım Hakkında Şok Sözler

TV8'de yayınlanan Telegol programının yorumcularından eski FIFA kokartlı hakem ve futbolcu Erman Toroğlu, Aziz Yıldırım'ın bedelli askerlik yapması ile ilgili çıkan haberler hakkında çarpıcı ifadeler kullandı.

Toroğlu, Aziz Yıldırım'ın bedelli askerlik yapması ile ilgili iddialar üzerine sert sözler sarfederken her Türk vatandaşının bu konuyla ilgili söz söyleme hakkı olduğunu iddia etti.

Erman Toroğlu Aziz Yıldırım ile ilgili şok sözlerine, "Aziz Yıldırım istediğini yapabiliyor. Herkesle oynuyor. Aziz Yıldırım 40 yıldır askerlik yapmamış. Kimse bunun hesabını soramamış. Şehitlerimizin kemikleri sızlamıştır sanıyorum. Daha fazla konuşacak birşey bulamıyorum." ifadeleriyle devam etti.

Toroğlu ayrıca LigTV'den ayrılmasıyla ilgili Aziz Yıldırım'ın Şansal Büyüka'ya: "Erman ile devam ederseniz önümüzdeki yayın ihaleyi alamazsınız" dediğini de sözlerine ekledi.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Casio Murat - 4 yıl önce
aziz yıldırım varsa orda pislik vardır..#