Erman Toroğlu'ndan Yıldırım'a Sert Eleştiri

Erman Toroğlu, bugünkü köşe yazısında suç örgütü lideri Aziz Yıldırım'a sert ifadelerle yüklendi.

Erman Toroğlu'ndan Yıldırım'a Sert Eleştiri

 Sabah Gazetesi yazarı Erman Toroğlu, gazetenin bugün tarihli baskısında yer alan yazısında suç örgütü lideri Aziz Yıldırım'a sert ifadeler ile yüklendi. Fenerbahçe'de yapılan kongreden önce, Mehmet Ali Aydınlar'ın vefat eden oğlu hakkında bazı ifadeler kullanan Yıldırım'ı 'kızı ile çektirdiği fotoğrafı' kullandığını iddia eden Toroğlu, " Bir insanın Atatürk'ten bahsedebilmesi için öncelikle askerliğini yapması gerekir." dedi.

İŞTE TOROĞLU'NUN YAZISINDAN DİKKAT ÇEKEN BÖLÜMLER

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Mehmet Ali Aydınlar'ın -Allah rahmet eylesinvefat eden çocuğunun üzerinden prim yaptığını söylemişti, "Üzülecek bir durum yok çünkü numara yapıyor. Alenen evlat acısı üzerinden sömürü yapıyor. Biz yemiyoruz bu numaraları" demişti. Şimdi aynı Aziz Yıldırım maşallah, Allah uzun ömürler versin çok da güzel olan kızını kucağına alarak tenkit ettiği olayın daha da tehlikelisini sömürü olarak kullanmıyor mu? İkide bir yargıyı, hakimleri, savcıları eleştiriyor. Aynı Aziz Yıldırım, ben Telegol'de tenkit yaptığımda "Yargıyı küçük düşürüyor" diye beni ve o ekibi savcılığa şikayet etti. Gittik ifade verdik. Aynı Aziz Yıldırım şimdi Atatürk'ü dilinden düşürmüyor. Zaten insanlar sıkışınca Atatürk'ten bahsediyor. Bir insanın Atatürk'ten bahsedebilmesi için öncelikle askerliğini yapması gerekir.

Şerefli Türk ordusunda askerlik yapmamak için yıllar önce İzmir Hava Hastanesi'nden 'kalça çıkığım var' diye sahte çürük raporu alacaksın, (Raporu almadan önce Düzcespor'da futbol oynayacaksın), sonra da Atatürkçü kesileceksin. (Üstelik kalça çıkığı doğuştan olan rahatsızlıktır) Sonra da bakacaksın bu işten dolayı ipliğin pazara düşecek, bu sefer bedelli askerlik çıkacak. 60 yaşında bedelli askerlik parası yatırıp askerlikten yırtacaksın. Aziz Yıldırım, Türk ordusunu ve Atatürk'ü çok düşündüğü, çok sevdiği için yaptığı iki eylemle iki defa askerlik yapmış oluyor. Ondan sonra da posterinin önünde Atatürk'ün adını ağzına alıyor. Acaba o posterdeki Atatürk bir canlansa Aziz Yıldırım için ne düşünür, ne yapar bilemiyorum... "

*Yazının tamamını Sabah Gazetesi'nde bulabilirsiniz.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
metin can - 3 yıl önce
Seviyorum bu adamı
Avatar
hepyek61 - 3 yıl önce
adamsın hocam..ne yapacağını ben söyleyeyim yayyip gibi bahçeli gibi kılıçdaroğlu gibi kucaklamazdı foyası çıktığında hemen üniformayı verirdi haydi bakalım marş marş derdi sanırım......
Avatar
ts - 3 yıl önce
şerefini siktiğim hala girmedi içeri
Avatar
ŞERAFETTİN SANİN - 3 yıl önce
ya artik şu aziz efendi hakinda ne söylesek ne yazsak hepsi boş bu adam eminimki normal bir vatandaş gibi yargilansa tek bir cümle söyliyebilkecek ne yüreği nede konuşacak zekasii var tek cesaret ve dayanaği fenerin arkasindaki seyircisidir bu adam kim oluyorki devletin mahkemesini tanimiyor ve genç genç çocuklari kişkitarak sokağa döküyor esas teröru yaratan bu adam deyilmi yani örgüt ve yaptiklarini bir nevi kanitliyor düşüniyorumda acaba diyarbakir spor kulup başkani olasaydi giki çikabilirmiydi acaba veya şerefsiz adam neden diyarbakira sahip çikmadi diyarbakiri kümeye resmen düşürdüler neden türkiye 24 saat bir tepki göstermedi tabi iş fener olunca yilardir hala her dk tv lerde propoganda yapiliyor ne olacak bu ülkenin hali ve iki yüzlülüğü nasil olacak bu kadar adeletsizlik bekliyor ve görecez hiç ümidim yok zenginler hep el üstünde tutulacak ati alan üsküdari geçecek
Avatar
beşikdüzü hamzaoğlu - 3 yıl önce
düşmanımın düşmanı dostumdur.
Avatar
Hasan Demir - 3 yıl önce
Atatürkü, bayrağı sevmeyen ama seviyor gibi ikide bir dillendirerek Atatürkü ve bayrağı kullanan gavatlardan biri bu şahıs işte. Yani Aziye Yıldlrım. Avrupa domuzu sıfatı vermiş Allahu teala çünkü pis karakteri dışına yansımış. Mahmut uslu ise tam bir karadeniz ormanlarında yaşayan kara yaban domuzu sıfatını almış.
Avatar
cihan cihan - 3 yıl önce
Ey erman hoca tv de yayina cikmadan icki iceceksin sobra yorumculuk show tv yillarinda
Avatar
m ali - 3 yıl önce
yüzüne tükürürdü