Fenerbahçe Dalga Konusu Oldu

Yeni transfer konuştu, herkes alay etti.

Fenerbahçe Dalga Konusu Oldu

 Portekizli futbolcu Raul Meireles, Fenerbahçe'ye transferinin ardından sarı-lacivertli kulübün Chelsea veya Liverpool'dan bir farkı olmadığını ve en az onlar kadar büyük olduğunu söylemişti.
 
Bu sözlerinin ardından İngiliz Daily Mail "Emin misin Raul?" başlığıyla verdiği haberde, Meireles'in bu sözlerini alay konusu haline getirdi.
 
Sporx'te yer alan habere göre Haberde Meireles'in FB TV'deki konuşmalarını internet sitesinden okuyucularıyla paylaşan gazete, Portekizli oyuncunun "Fenerbahçe'de oynamak için sabırsızlanıyorum. Fenerbahçe de Porto,Chelsea ve Liverpool kadar büyük bir kulüp." açıklamalarına yer verdi.
 
Haberi yorumlayan İngiliz okuyucular ise Meireles'in bu sözlerini dalga konusu haline getirdi. Yorumlarda genel olarak Fenerbahçe'nin Chelsea veya Liverpool kadar büyük bir takım olmadığına ve Meireles'in kariyerinde bir adım geriye gittiğine vurgu yapıldı.

 Yapılan yorumlardan bazıları şöyle: 

-Fener who? (Fener kim?) 

  -They have passionate fans but this doesn't make big club. (Taraftarları ateşli fakat bu büyük kulüp olduğu anlamına gelmez)
-Yeah, I'm also as rich as Richard Branson. (Tabi, ben de Richard Brenson kadar zenginim zaten)

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
metin özkurt - 5 yıl önce
başkasının günahlarıyla cennete mi gireceğiz?bu nasıl haber böyle?kendimize bakalım önce.bu camiaya 11-12 yaş çocuklarının kendini ispat etme yöntemleri yakışmaz.
Avatar
eren - 5 yıl önce
fenerbahçe chelsea kadar büyük olmayabilir ama trabzonunda fener kadar büyük olmadığı kesin
Avatar
Şener BAYRAKTAR - 5 yıl önce
ama arkadaşlar yiğidi vur hakkını yeme fener derler bana sorarsan meireles mi nedir ona birileri söylesin fener porto chelsea liverpol dan büyük bir takım ama şike konusunda okadar büyükki devlet bile izin veriyor.
Avatar
dependent61 - 5 yıl önce
adamlar bomba transfer yapmış alay etseler ne olur bizimkiler sakat adamı transfer ediyor allahtan bizi dikkate alan yokta dünyada asıl alay konusu biz olmadık işin doğrusu