Fenerbahçe Saldırısında Korkunç Şüphe

Fenerbahçe'ye yapılan iki saldırının faillerinin bulunamaması yönetimin şüphelerini arttırdı.

Fenerbahçe Saldırısında Korkunç Şüphe

Fenerbahçe'ye yapılan iki saldırının faillerinin bulunamaması yönetimin şüphelerini arttırdı.

05 Mayıs 2015 Salı 07:35
Fenerbahçe Saldırısında Korkunç Şüphe
 Fe­ner­bah­çe’ye Ri­zes­por ma­çı dö­nü­şü ha­va­li­ma­nı­na gi­der­ken Trab­zon Sür­me­ne’de ya­pı­lan si­lah­lı sal­dı­rı­nın üze­rin­den tam 1 ay geç­ti. Fa­il­ler ha­la or­ta­da yok.

An­ka­ra’da ku­lü­bün şu­be­si­ne cad­de­nin ka­la­ba­lık ol­du­ğu bir sa­at­te sal­dı­rı ya­pıl­dı. Ora­da da he­nüz fa­il­ler bu­lu­na­ma­dı. Fe­ner­bah­çe yö­ne­ti­min­de iş­te bu du­rum bü­yük ra­hat­sız­lık oluş­tu­ru­yor.

KUPALARDAN DAHA ÖNEMLİ

Sa­rı-La­ci­vert­li ba­zı yö­ne­ti­ci­ler Trab­zon ve An­ka­ra’da­ki ola­yın bağ­lan­tı­lı ol­du­ğu­nu bi­le dü­şü­nü­yor. Trab­zon’da yo­lun üc­ra bir böl­ge­sin­den ya­pı­lan pom­pa­lı tü­fek atı­şı için “Bu olay An­ka­ra’ya na­za­ran da­ha ten­ha bir yer­de ol­muş ka­bul edil­se bi­le An­ka­ra­’da ak­şam sa­at 20.00’de, ken­tin en iş­lek cad­de­sin­de on­ca iş­let­me­nin ka­me­ra­sı önün­de ya­şa­nan olay na­sıl hâlâ ay­dın­la­tı­la­maz” so­ru­su so­ru­lu­yor.

Hat­ta “Her iki ola­yın da fa­il­le­ri­nin bu­lun­ma­sı şam­pi­yon­luk­lar­dan da­ha önem­li­dir. Fe­ner­bah­çe­li spor­cu­la­rın ca­nı ve bu­nun he­sa­bı­nın so­rul­ma­sı ku­pa­lar­dan da­ha mü­him­dir” şek­lin­de çı­kış ya­pan ba­zı yö­ne­ti­ci­ler var. Ve bu­nun da­ha yük­sek ses­le ku­lüp ba­zın­da açık­la­ma­lar­la or­ta­ya ko­nul­ma­sı­nı bek­li­yor­lar. Ka­rı­şık­lık çı­kar­mak is­te­yen ba­zı de­rin güç­le­rin Fe­ner­bah­çe’yi bu­na mü­sa­it gör­dü­ğü­nü ifa­de edi­yor­lar.

SESSİZLİK HER AN BOZULABİLİR

Fe­ner­bah­çe, Trab­zon’da­ki olay son­ra­sı uzun ve sert bir açık­la­ma yap­mış­tı. Ola­yı ta­kip ede­cek bir ko­mis­yon ku­ru­la­ca­ğını açık­la­mış­tı. An­cak ne o ko­mis­yo­na han­gi yö­ne­ti­ci­le­rin gir­di­ği net­leş­ti ne de söy­len­di­ği gi­bi Trab­zon’a gi­dil­di. Fe­ner­bah­çe’nin iş­te bu ko­nu­lar­da­ki res­mi ses­siz­li­ği­nin de önü­müz­de­ki gün­ler­de bi­te­ce­ği be­lir­ti­li­yor.
Son Güncelleme: 05.05.2015 12:36
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.

banner575