Maçın Pozisyonları Hakkında Kim Ne Dedi?

Bordo-mavililer, Baroni'nin vuruşundan önce Sow'un aktif ofsayt, Selçuk'un Burak'ın bileğine basmasının ise penaltı olduğunu savundu

Maçın Pozisyonları Hakkında Kim Ne Dedi?

SELÇUK'UN TABANI FAUL
Trabzonspor'da kaçan galibiyetin faturası hakemlere kesildi. Yönetim ve taraftarlar maçtan sonra, Fırat Aydınus'un bir penaltılarını vermediğini, yedikleri golün ise ofsayt olduğunu belirttiler. 29. dakikada Selçuk Şahin'in ceza sahası içinde tabanıyla Burak Yılmaz'ın ayak bileğine bastığı pozisyonun açık bir penaltı olduğunu savunan yöneticiler, hakemin oyunu devam ettirdiğini dile getirdiler.

SOW TOPA DOÐRU GiTTi
Bordo-mavililer, F.Bahçe'nin 41. dakikada Cristian ile bulduğu golün de ofsayt olduğunu kaydettiler. Caner'in verdiği topuk pasında Cristian'dan önce hareketlenen Sow'un aktif alanda olduğu ve en az bir metre ofsayt olduğu vurgulandı. Aydınus'un yardımcısı Serkan Ok'un bayrağını kaldırmasına rağmen golü vererek maçın skoruna etki ettiği ve Trabzon'un galibiyetini engellediği belirtildi.

MARKUS MERK: KESİNLİKLE OFSAYTTI
Fenerbahçe'nin attığı golde Sow aktif durumda ve topa doğru hareketleniyor. Bu pozisyon kesinlikle ofsayt. Gol kararı yanlıştı. 26'da Olcan'ın Gökhan Gönül'e ceza sahasında yaptığı hareket de penaltı olarak değerlendirilebilirdi. 

AHMET ÇAKAR: OFSAYT VE PENALTI
Sow sabit durmayıp, topa doğru hareketlendi. Giray'ın da koşu yolunu tıkamış ve takımına avantaj sağlamıştır. F.Bahçe'nin golü kesinlikle ofsayt. Selçuk'un 29'da Burak'a ceza alanında yaptığı hareket ise penaltı ve sarı kart olmalıydı. 

ERMAN TOROÐLU: AYDINUS ÇOK KÖTÜYDÜ
Fenerbahçe'nin golünde Caner'in pas attığı bölgede Sow aktif bir şekilde bulunuyordu. Yerinde durursun, aksi yöne gidersin tamam. Ama o tam aksine topa hareketleniyor. Gol kararı yanlış. Fırat Aydınus dün çok kötüydü. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.