Mehmet Ali Yılmaz Bombaladı

Trabzonspor'un Onursal Başkanı M.Ali Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde İstanbul'da yapılan "Arama Konferansı'na" davet edilmesine karşın neden gelmediğini gündeme

Mehmet Ali Yılmaz Bombaladı

Kendisine yapılan davet şeklini etik bulmayan efsane başkan "Böyle davet olmaz. Bir gün önceden telefonla arayarak şifahen toplantıya katılmamı istediler" dedi. Yılmaz toplantıya katılanların Faruk Özak'ın belirlediği isimler olduğunu söyleyerek "Kimse kimseyi kandırmasın. Gaz alınmaya çalışılmasın. O geç kalınmış ve güdümlü toplantıda alınan tüm kararlar ile konuşulanların aylar önce masaya yatırılması gerekirdi. Kısacası kandırmaca bunlar" diye konuştu.

"BU KADAR BORCUN HESABI SORULUR"
Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz, kulübe Şampiyonlar Ligi'nden iyi paraların geldiğini belirterek hala büyük borçlar olduğunun garip bir durum olduğunu söyledi. Başkan Sadri Şener ve yönetime salvolarına devam eden Yılmaz, sözlerini şu şekilde tamamladı: "Yayıncı kuruluştan para geliyor. Spor Toto'dan iyi bir ücret kasaya giriyor. Önemli futbolcular da satıldı ama hala Trabzonspor'un borç batağında olduğu söyleniyor. Selçuk İnan, Engin Baytar, Egemen Korkmaz, Jaja, Umut Bulut, Ceyhun Gülselam ve Yattara gibi isimler takımda tutulamadı. Halen 105 milyon TL borç yükünün olduğu biliniyor. Bu gelirlere rağmen bu kadar borcun hesabı mutlaka sorulur." 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.