Sadri Şener NTV'yi Rezil Etti

Geçtiğimiz gün TRT canlı yayınında TRT'ye son dakika golü atan Sadri Şener bu kez NTV'yi topa tuttu: NTV varken FB TV'ye ne gerek var ki?

Sadri Şener NTV'yi Rezil Etti

 Habertürk ekranında Fatih Altaylı'nın sorularını yanıtlayan Trabzonspor Başkanı Sadri Şener'in medya eleştirileri tam gaz devam ediyor...

Geçtiğimiz akşam TRT'ye canlı yayına bağlanan ve yayınların tarafsız olmadığını söyledikten sonra telefonu kapatan Sadri Şener bu kez Habertürk TVekranında NTV'yi topa tuttu. NTV'nin açıkça Fenerbahçe yanlısı bir yayın yaptığını savunan Şener, "NTV varken FB TV'ye gerek yok zaten" dedi. Medyada Fenerbahçe'nin ağırlığı olduğuna dikkat çeken Şener, NTV'nin patronu Ferit Şahenk için ilginç ifadeler kullandı...

"Biz Trabzon şehri olarak üç büyükler gibi bir basın gücüne sahip olamayız. Öyle gazeteler var ki Fenerbahçe'nin yayın organı. Öyle yayın yönetmenleri var ki Fenerbahçe yönetim kurulu 1. yedek üyesi, baş danışmanı gibi davranıyor. Basın mensuplarının bazı özel hakları var. Ama devlet sana bu hakları tarafsız olasın diye veriyor. NTV mesela Fenerbahçe TV olmuş... Ben olsam FB TV'yi kapatırım orada var zaten... Hiç yayın yapmıyor, e yap aydınlanalım... Çok izlenen bir kanal... Olmaz mı, olmaz... E ben nasıl dövüşeyim bununla o kadar gücüm yok ki. Sahibi kim? Ferit (Şahenk). Çok da efendi bir çocuk, fanatik Fenerbahçeli, korkunç, tehlikeli. Elindeki silahlar çok, bankalar var yayın organları var... Hürriyet de öyle orada bir kimsemiz yok..."

ALTAYLI: 2O YILDIR BASIN TRİBÜNÜNE ADIM ATMIYORUM


Fatih Altaylı da Şener'in medya eleştirilerine katılırken "üç büyüklerin değil Fenerbahçe'nin medyada egemenliği var" dedi. Spor yazarlarını topa tutan Altaylı "20 yıldır basın tribününe adımımı atmadım.Çünkü orada tarafsız geçinen spor yazarlarının ağır küfürlerini ve hakaretlerini görüyorum" dedi.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.