Şener'den bombardımana devam

Fenerbahçe'ye Eğer eksi puan verilirse, 2 maç üst üste sahaya çıkmayıp kendi kendimizi küme düşürürüz. Trabzonspor Başkanı Sadri Şener bu açıklamalara, Artık kimse yemiyor şeklinde cevap verdi.

Şener'den bombardımana devam

Kupamızı Bekliyoruz
Başkan Şener, UEFA’nın ikazı üzerine 58.nci maddenin kesinlikle değişmeyeceğine dikkat çekerek, “ 26 Ocak’taki toplantıdan ne çıkacak bilemiyoruz. Biz kupamızı bekliyoruz, diğer tarafta küme düşecek takımları kurtarmanın telaşı var” dedi.

Transferi Kapattık
Başkan Şener, transferi lig sonuna kadar durdurduklarını belirterek, “Elimizde iyi bir kadro var. Formsuz isimler vardı, onlarda iyi oynamaya başladılar. Her şeyden önemlisi Türkiye’nin en iyi hocasına sahibiz. Beşiktaş maçına kadar takılmadan gidersek zirve yarışında çok şey değişir. Olcan takıma güç kazandırdı. Henrique, Alanzinho çok değişti. Aykut Zokora’yı aratmıyor. Volkan Şen önemli bir alternatif, bütün bunları göz önüne aldığımızda sürekli değer kazanan bir kadroya sahibiz. Transferi kapattık. Mevcut oyuncularımızı desteklemeyim, moral verelim” diye konuştu. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.