Flaş Haber
Kapat

Şikeciler UEFA'ya Başvuracakmış

Fenerbahçe ile ilgili bugün ilginç bir bilgi geldi…

Şikeciler UEFA'ya Başvuracakmış

Fenerbahçe ile ilgili bugün ilginç bir bilgi geldi…

01 Haziran 2014 Pazar 17:36
Şikeciler UEFA'ya Başvuracakmış
 Fenerbahçe ile ilgili bugün ilginç bir bilgi geldi… ‘Şıracının şahidi bozacı’ misali Fenerbahçe yine şikeden ceza alan Sivasspor Başkanı Mecnun Otyakmaz’ın açıklamalarını delil olarak kabul edip Trabzonspor’u şikayet edeceğini açıkladı. 

Ancak ‘Laf ile peynir gemisi yürümez’ atasözünü hatırlatarak, Otyakmaz’ın açıklamalarının delil kaynağı olan Mehmet Yıldız’da bu iddiaları yalanlamış sadece dedikoduları söylediğini ifade etmişti. Fenerbahçe Dergisinin bu ayki sayısında konuya değinen Yıldırım, “Sivasspor Başkanı Menun Otyakmaz’ın açıklamaları ve yaşadıkları Türk futbolu ve Fenerbahçe açısından çok önemlidir. 3 Temmuz’dan fayda sağlamak isteyenler bu gelişmeler karşısında hiçbir açıklamada ve itirazda bulunamamışlardır” sözleri Trabzonsporluları güldürdü. 

Otyakmaz’ın açıklamalarını ‘Ciddiye alınmadığı’ şeklinde yapılan açıklamayı görmezden gelen Yıldırım, Trabzonspor’u içine çekmeye çalıştıkları duruma girmeyince de böyle bir yol seçti. 

Bir planın parçası olan durumda ikinci perdeyi sahneye koymaya çalışan Fenerbahçelilerin sadece sadece Odyakmaz’ın açıklamalarıyla ancak kendi kendilerini kandırdıkları da bir kez daha gözler önüne serdi. 
Son Güncelleme: 01.06.2014 17:46
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575