Flaş Haber
Kapat

Şikede Perde Kapanıyor

Türkiye'nin kulağı bugün Çağlayan'dan çıkacak şike kararında.

Şikede Perde Kapanıyor

Türkiye'nin kulağı bugün Çağlayan'dan çıkacak şike kararında.

29 Haziran 2012 Cuma 11:10
Şikede Perde Kapanıyor
 ''Futbolda şike'' iddialarına ilişkin açılan davada 22. duruşma başladı.. Günün sonunda ise mahkemenin kararını açıklaması bekleniyor. Aksi halde davanın karar duruşması pazartesi günü yapılacak.

Mahkeme Heyeti, tutuklu ve tutuksuz tanıklara son sözlerini soracak. Avukatlardan da söz almak isteyenler varsa, onlara da söz hakkı verilecek. Daha sonra ise nihai kararı açıklamak için duruşmaya, yaklaşık 3 saatlik bir ara verilecek. Bu aranın ardından da bir aksilik olmazsa, esasa ilişkin karar açıklanacak.

Mahkeme Heyeti, dün Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'ndaki odalarında, sanıkların ve avukatların yazılı olarak verdikleri savunmaları tekrar gözden geçirdi. Eğer Mahkeme Heyeti'nin kafasında bu savunmalarla ilgili bir soru işareti oluşursa, bugün bu sorular da sanıklara sorulacak.

Karar bugün yetişmezse, Mahkeme Başkanı'nın da belirttiği gibi pazartesiye kalacak. Ancak Mahkeme Başkanı Mehmet Ekinci, çarşamba günü duruşmaya son verirken “Bir aksilik olmazsa cuma günü karar vermeyi planlıyoruz" açıklamasını yapmıştı.
Son Güncelleme: 29.06.2012 11:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575