Şota, Demek Ki Hata Yapıyoruz

Kayserispor Teknik Direktörü Şota Arveladze Trabzonspor maçı öncesi yaptığı açıklamada, "Son dönemde istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Demek ki hata yapıyoruz" dedi.

Şota, Demek Ki Hata Yapıyoruz

Takımın son haftalarda aldığı sonuçlar nedeniyle moralinin bozuk olduğu gözlenen teknik direktör Şota Arveladze, Trabzonspor karşısında iyi mücadele ortaya koyabilmek için çalışmalarına devam ettiklerini belirtti.Takımda cezalı oyuncu bulunmadığını söyleyen Şota, şöyle devam etti:“Hazırlıklarımızı en iyi şekilde sürdürüyoruz. Maç saatini bekliyoruz. İnşallah en iyi şekilde mücadele edip kazanmak istiyoruz. Sakatlıkları süren Engin ve Cangele dışında eksiğimiz yok. Son dönemde istediğimiz sonuçları alamıyoruz. Düşünüyoruz, sebeplerini arıyoruz. Fakat bazen olmuyor. Demek ki hata yapıyoruz.”

İlk 8'e giremezlerse istifa edeceği yönünde çıkan haberleri de yalanlayan Şota, “Öyle bir şey söylemedim, belki yanlış anlaşıldı. Hedefimiz başarılı olmak, play-off hedefimize yönelik inancımızı sürdürüyoruz. İlk 8'e girmek bizim için önemli. Buna inanmak lazım, inanarak çalışıyoruz. İnanmadığınız zaman çalışmanın da anlamı kalmaz” diye konuştu.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.