Trabzon'dan Fener'e Afişli Gönderme

Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında şike soruşturmasıyla başlayan gerilime Karadeniz insanının kıvrak zekasıyla esprili yaklaşım getirildi.

Trabzon'dan Fener'e Afişli Gönderme

Uzunca süredir şike tartışmaları spor gündeminde yer tutarken takımların yöneticileri de sürekli birbirleri ile medya aracılığı ile atışıyordu. En son Fenerbahçe'nin tutuklu Başkanı Aziz Yıldırım Trabzonspor'un Galatasaray ve Beşiktaş maçlarında şike yaptığını ima etmişti. Trabzonspor'da bu ithamlara resmi sitesi üzerinden sert bir cevap vermişti.

Bu restleşmelerin ardından Karadeniz insanının kıvrak zekası, sahnelerdeki yerini aldı. İşte o yaratıcı tepki:

Trabzon'da bir giyim mağazası, sarı-lacivert renklerle tasarladığı vitrin afişinde giysi fiyatlarını Fenerbahçe'ye gönderme yaparak müşterilerine duyurdu. Kunduracılar Caddesi'nde giyim mağazası işleten Barış Keleş, "Reklamcılarımızla, müşterilerimize ilginç gelecek bir afiş üzerinde konuştuk ve buna karar verdik. Bu sabah da afişi cama yapıştırdık. Fotoğraf bir anda internette yayıldı. Merak edip gelenler oluyor. Fotoğrafını çekiyorlar" dedi. Sarı-lacivert renklerde hazırlanan ve "Fiyatlar Bile Küme Düştü Aziz Hemşehrilerimiz" yazan pankartın alt bölümünde de, satışa sunulan giysilerin fiyatları yer alıyor.


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.