Trabzonspor Taraftarını Taşladı

Galatasaray'dan Çaykur Rizespor'a kiralık olarak transfer olan Engin Baytar, Antalya kampında önemli açıklamalarda bulundu. Engin Baytar, Galatasaray'dan ayrılması sürecinde yaşananlardan, birçok konuya kadar ilginç sözler kullandı.

Trabzonspor Taraftarını Taşladı

TRABZONSPOR TARAFTARINA SALLADI

''Galatasaray tarafarına ayrı bir parantez açıyorum. Sırf benim üzerimde değil. Bana yaşattıkları değil, takıma destekleri, sevgileri sonsuz. Yüzde yüz Galatasaraylıdır ama bir tek onlar yüzde yüzdür burada. Onların da bana katkısı çok büyük. 11 hafta ceza yemişim, uzun zaman oynamadım bana inanılmaz sahip çıktılar. Ben Trabzon Akçaabatlıyım. Onların sahip çıktığı kadar bana kimse sahip çıkmadı. Sahip çıkma anlamında, Trabzonspor taraftarı bile o kadar değildir.''


"BU İSİM BENİMLE BİRLİKTE MEZARA GİDECEK"

"Benimle birlikte bu isim mezara gidecek. Benim için sadece önemli olan, o kişinin bunu öğrenmesidir. Belki de başkaları da biliyordur kimi kastettiğimi. O kişinin kendini bilmesi bana yeter. Ben kimsenin arkasından konuşmuyorum. Yüzüne karşı konuşmak isterdim ama bu daha fazlası. 70 milyonun önünde söylüyorum. Adamlık, sağda solda gidip "Ben böyle adamım" demesi değildir. Adamlık, senin olmadığın yerde senin için "Bu böyle adamdır" denmesidir, bence adamlık budur. ''

"Son olarak eski takım arkadaşlarıma çok selam söylemek istiyorum. Hepsini çok çok özledim. Burak, Selçuk, Umut, Ceyhun'a daha fazla selam söylüyorum. Onlarla Trabzon'dan beri beraberiz, onlarda yerim ayrı."

"Kiralık sözleşmem bitince Galatasaray'a geri döneceğim. O kişi orada kalırsa kulüp kalmama izin vermez. Ya tekrardan kiralık, ya da bedelli gitmek oluyorsa öyle giderim."

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.