Flaş Haber
Kapat

Türkiye Kupası Hakemleri Belli Oldu

Temsilcilerimizin maçlarını hangi hakemler yönenetecek?...

Türkiye Kupası Hakemleri Belli Oldu

Temsilcilerimizin maçlarını hangi hakemler yönenetecek?...

18 Eylül 2012 Salı 16:50
Türkiye Kupası Hakemleri Belli Oldu
 Türkiye Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapılan açıklamaya göre, tamamı saat 15.00'de başlayacak kupada ilk tur maçlarında görevli hakemler şunlar:

Yarın:
Arsinspor-Pazarspor: Bilal Emektar
Arhavispor-Trabzon Kanuni Futbol Kulübü: Volkan Şeker

İstanbulspor-Fatih Karagümrük: Ahmet Eşref Sarı

Anadolu Üsküdar 1908 Spor-Ümraniyespor: Mehmet Latif Turgut

Gebzespor-Gölcükspor: Cihan Ataş

Darıca Gençlerbirliği-Derince Belediyespor: Barış Yavaş

OYAK Renaultspor-Orhangazispor: Gökhan Esen

Altınordu-Menemen Belediyespor: Murat Saraç

Aydınspor 1923-Bergama Belediyespor: Hüseyin Altıntaş

Sandıklıspor-Emrespor: Emrah Yılmaz

Hacettepe-Keçiörengücü: Fayat Bakan


İskenderunspor 1967-Adıyamanspor: Mustafa Yılmaz

Kahramanmaraş Belediyespor-Kırıkhanspor: Deniz Osayer

Diyarbakır Büyükşehir Belediyespor-Elazığ Belediyespor: İbrahim Halil İleri

Belediye Bingölspor-Diyarbakırspor: Bora Budak

Erzurum Büyükşehir Belediyespor-Beşikdüzüspor: Enez Kaplan

Çerkezköyspor-Sancaktepe Belediyespor: İlker Güneş

Kocaelispor-Beyköy Belediyespor: Erkan Yurtsever

Altınova Belediyespor-Dardanelspor: Ali Terzioğlu

Beylerbeyi-Edirnespor Gençlik: Deniz Kükrek

Kütahyaspor-Bursa Nilüferspor: Barış Mekik

Bucak Belediye Oğuzhanspor-Tekirova Belediyespor: H.Hüseyin Yıldırım

Manavgat Evrensekispor-Muğlaspor: Şeref Taştan

Uşak Belediyespor-Afyonkarahisarspor: Ümit Öztürk

Çorum Belediyespor-Yeni Amasyaspor: Serkan Tokat

Kastamonuspor-Ayancıkspor: Kadriye Gökçek

Kilimli Belediyespor-Bartınspor: Kerim Deveci

Kırşehir Köy Hizmetleri-Yimpaş Yozgatspor: Serkan Bal

Kayseri Şekerspor-MKE Kırıkkalespor: Mehmet Kürşat Öner

Karaman Belediyespor-Nevşehirspor Gençlik: Volkan Çatinkaya

Niğde Belediyespor-68 Yeni Aksarayspor: Mustafa Aydın


Erzincanspor-Dersimspor: Hakan Gültepe

Kadirlispor-Kilis Belediyespor: Hüdaverdi Savcı

Ardahanspor-Patnos Gençlik Spor: Ramazan Keleş

Karsspor-Iğdır Üniversitesi: Cihat Çelikdağ

Belediye Vanspor-Tatvan Gençlerbirliği: Yusuf Yılmaz

Siirtspor-Muş Ovasıspor: Adem Elgörmüş

Cizre Basraspor-Mardinspor: Deniz Gültekin

Batman Petrolspor-Hakkari Zapspor: Mustafa Burak Er

Gümüşhanespor-Bayburt Grup Özel İdare: Taner Ağıç

20 Eylül Perşembe:

Maltepespor-Silivrispor: Dilan Deniz Gökçek

Çorumspor-Ankara Demirspor: Murat Göze

Erzincan Refahiyespor-Sivas 4 Eylül Belediyespor: Murat Kaya
Son Güncelleme: 18.09.2012 16:56
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575