Flaş Haber
Kapat

UEFA Kararı Ay Sonunda Açıklıyor

Platini net konuştu ''TFF'nin kararı bizi bağlamaz''.

UEFA Kararı Ay Sonunda Açıklıyor

Platini net konuştu ''TFF'nin kararı bizi bağlamaz''.

15 Mayıs 2012 Salı 09:43
UEFA Kararı Ay Sonunda Açıklıyor

-PLATİNİ 

Geçtiğimiz hafta Romanya'nın başkenti Bükreş'te oynanan Avrupa Ligi final maçını izlemeye giden ve UEFA Başkanı Michael Platini ile bir araya gelen Galatasaray yönetici Emir Sarıgül görüşmenin detaylarını anlattı. 

-"TFF'NİN KARARI BİZİ BAĞLAMAZ" 
Platini ile Coşkun Özarı Futbolcu Fabrikası'nın açılışına davetiye vermek için görüştüğünü söyleyen Sarıgül, "Davetiyeyi verirken konu Türkiye'nin durumuna geldi. Federasyon'un vereceği kararın kendilerini bağlamadığını söyledi. İki Etik Kurulu raporu ve TFF'nin göndereceği tavsiye mektubuna karar vereceklerini belirtti. 'Ceza verilecek ya da verilmeyecek diye benim ağzımdan yazılan haberlere itibar etmeyin. Bunların gerçekle alakası yok' dedi" ifadesini kullandı. 

-TAKVİM DE YAZMIŞTI 
UEFA'nın karar vereceği zaman hakkında da bilgi veren Emir Sarıgül, "Platini bana bu ayın sonuna doğru bir karar alacaklarını söyledi" diye konuştu. TAKVİM de UEFA'nın Avrupa Kupaları'na katılacak takımların bildirileceği 1 Haziran tarihine kadar Türkiye hakkında kararın verileceğini yazmıştı. 

-TÜM GÖZLER UEFA'DA!..
TFF'nin açıkladığı şike kararından sonra UEFA'nın bu konuda nasıl bir tavır takınacağı büyük bir merak içinde bekleniyor. 


Son Güncelleme: 15.05.2012 09:49
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575