Flaş Haber
Kapat

UEFA'dan Deprem Geliyor

TFF eski yöneticisi Yunus Eğemenoğlu'dan şok açıklamalar...

UEFA'dan Deprem Geliyor

TFF eski yöneticisi Yunus Eğemenoğlu'dan şok açıklamalar...

02 Temmuz 2013 Salı 16:19
UEFA'dan Deprem Geliyor
 Egemenoğlu, UEFA kararlarının Tahkim'den dönmeyeceğini belirterek kulüp yöneticilerine daha ağır cezaların gelebileceğini söyledi.

Yönetici olduğu dönemde UEFA ile çeşitli görüşmeler yaptığını söyleyen Egemenoğlu, "Disiplin kurulundan çıkan kararın Tahkim'de bozulma olasılığı çok düşük. Buradan sonra CAS süreci başlayacaktır" dedi.

Tahkim sürecinden sonra yargılamada yöneticilerin aklanmaısı durumunda UEFA'nın daha ağır bir yaptırım uygulayabileceğini belirten Yunus Egemenoğlu, "Eğer yöneticilerimiz ve kulüplerimiz yargılamada aklanırsa ülkemiz ciddi bir problemden çıkacaktır. Eğer aklanmazlarsa Temmuz sonunda veya Ağustos başında TFFye UEFA'dan gelecek bir yazıya hazırlıklı olmamız gerekir. Asıl o yazı geldiği zaman büyük bir deprem olacaktır. İki farklı karar olmasından dolayı UEFA, bu cezalandırmanın bu şekilde kalmasını arzu etmez." ifadelerini kullandı.

Eski TFF yöneticisi Yunus Egemenoğlu, yargılamanın ve TFF'nin birbirinden çelişkili kararlar vermesinin UEFA'nın yeni bir ceza vermesine sebep olacağını belirterek sözlerini noktaladı. 
Son Güncelleme: 02.07.2013 16:23
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Erdal 2013-07-03 04:21:29

Bu cez az bile

banner573

banner575