Yanal'dan Emre Can İtirafı

Ersun Yanal, Fransa ile Portekiz maçını LigTV'de değerlendirirken milli takımda teknik direktörlük yaptığı dönemle ilgi bir itirafta bulundu.

Yanal'dan Emre Can İtirafı

 Ersun Yanal, Fransa ile Portekiz maçını LigTV'de değerlendirirken milli takımda teknik direktörlük yaptığı dönemle ilgi bir itirafta bulundu. Trabzonspor Teknik Direktörü Ersun Yanal, Fransa ile Portekiz maçını LigTv'de değerlendirirken milli takımda teknik direktörlük yaptığı dönemle ilgi bir  itirafta bulundu. Almanya forması giyen ve Liverpool'da oynayan Emre Can'ı kendisinin de keşfettiğini ve Emre Can'ın Almanya'yı seçmesinden önce babası Orhan Can ile konuştuğunu söyleyen Yanal ''Emre Can'ın babası 'Ne olursunuz, benim oğlum çok genç. Tabii ki oğlumu ülkem için feda ederim, şehit bile yaparım.  Ama geleceği ile oynamayın. Almanlar onu geliştirdi, önüne açtı.' dedi. Haklı adam'' sözlerini kullandı. Türk asıllı Emre Can henüz 22 yaşında, Premir Lig devi Liverpool'da ve EURO 2016 yarı finalisti ve son dünya şampiyonu Almanya'da forma giyiyor.
İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
metin - 9 ay önce
5 bomba vardı kesin anlaşılmıştı ne oldu ??? bombalar elimizde mi patladı. yaa bırakın bu yalan haberleri.sizin yüzünüzden trabzonspordan soğudum. hep yalan dolan haberler yazıyorsunuz. o tamam bu tamam o kesin bu kesin. hani nerde yazılan futbolcular. hepsi farklı takımlara imzalar attı.