Yılmaz Vural'dan Kızdıran Şike Açıklaması

Son günlerde yaptığı açıklamalarla gündeme oturan Yılmaz Vurak, Türk futbolundaki şike olayları ile ilgili yaptığı açıklamalar şaşırttı.

Yılmaz Vural'dan Kızdıran Şike Açıklaması

 Fenerbahçe'nin başına Teknik Direktör olma hayaliyle yanıp tutuşan ve gittiği takımları küme düşürmekle bilinen Yılmaz Vural şike ile ilgili öyle açıklamalar yaptı ki Trabzonspor taraftarlarını kızdırdı. 

Bir dönem Teknik Direktörlük yaparak ekmek yediği Trabzonspor'un mağdur olduğu şike ile ilgili "Devlet kanıtlayamadı" diyen Vural, Fenerbahçeli yöneticilerin hapis yattığını çabuk unuttu. 

Kanaltürk'te yayınlanan "Bunu Konuşalım" programına konuk olan teknik direktör Yılmaz Vural, Candaş Tolga Işık'ın sorularını yanıtladı. 
Geçtiğimiz hafta TRT 1'de Oğuz Tongsir'in programında geçmiş dönemdeki şike iddialarıyla ilgili birbirinden çarpıcı açıklamalarda bulunan Yılmaz Vural çeşitli basın organlarında çıkan haberlere tepki gösterdi. 

Vural, "Şimdi bazıları 'Yılmaz Vural iddia etti öyleyse kanıtlasın' diyor. Kardeşim Türkiye de devlet kanıtlayamadı. Telefon konuşmasından başka bir şey yok. Kanıtlasın var mı Allah aşkına? Konuyla ilgili öyle bir yer geldi biz de bildiklerimizi söyledik" dedi.

Vural, Fenerbahçeli yöneticilerin hapis yattığını, UEFA ve CAS'ın verdiği men kararlarını, ayrıca Türk Mahkemelerinin verdği kararları da bu görüşüyle yok saymış oldu. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Trabzonsporlu gurbetçi - 4 yıl önce
Vallahi bravo. Hoca diyorki, önceki beyanlarimda sike hep vardı dedim diye bana ispatla diyenlere sesleniyorum, devlet kanitlayamamiş, ben nasıl kanitliyim ama bildillerim var olduğu yönünde! Demek istenilen buyken nasıl böyle haber yapabiliyorsunuz anlamak güç. .
Avatar
abdussamet hacimuftuoglu - 4 yıl önce
Akli sira kendine acik kapi birakiyor'oglum ferner seni tuvaletlerin basina bile getirmez.capsiz
Avatar
cemal danin - 4 yıl önce
Yilmaz vural hayatı boyunca kendi yaptığı basarıları varsa onu anlatsın
Biri bunun kıcına tekmeyı vursun

Akıllanır belki
Avatar
Şavt - 4 yıl önce
Senin Annan var dimiiii
Avatar
neco - 4 yıl önce
Bu iti adam sayip yorum mu yazacam.
Avatar
Reis - 4 yıl önce
Zaten Yılmaz Vural o çocuğudurrrr kendisinin pc olmadığınıdaaaa ispatlayamadıki şikeyi ispatlasın
Avatar
Yusuf Açıkyol - 4 yıl önce
Ha s.... düdük. Madem Tel konuşmaları delil yada kanıt olmuyor, neden ozaman Ergenekon v.s davalarda okadar insan içerde yatıyor ?
Avatar
Hasan - 4 yıl önce
Devlet kanıtlayamadı değil kanıtlamadı.Cas nasıl kanıtlanır gösterdi.Hadi hayırlı işler...