112 acil sağlık ekipleri yemeklerini hep beraber yediler

112 sağlık ekiplerinin yemek yeme görüntüleri.

112 acil sağlık ekipleri yemeklerini hep beraber yediler

112 sağlık ekiplerinin yemek yeme görüntüleri.

10 Temmuz 2015 Cuma 22:41
112 acil sağlık ekipleri yemeklerini hep beraber yediler
112 sağlık ekiplerinin yemek yeme görüntüleri.

Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, büyük bir sürprize imza atarak, 112 Acil Servis çalışanları ile birlikte sahur yaptı.Ürgüp 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri binasında yapılan sahura Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, ATTDER Nevşehir İl Başkanı Süleyman Gökşin ve görevli 112 çalışanları katıldı. Ürgüp Kaymakamı 112 Acil Servis çalışanları ile bir araya gelip iftar yaptı. Nevşehir’in Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı 112 Acil Servis çalışanları ile sahur yaptı. Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, 112 çalışanları ile birlikte sahur yaptı.

 

Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, 112 çalışanları ile birlikte sahur yaptı.
Ürgüp 1 Nolu Acil Sağlık Hizmetleri binasında yapılan sahur yemeğine Ürgüp Kaymakamı Alper Balcı, ATTDER Nevşehir İl Başkanı Süleyman Gökşin ve görevli 112 çalışanları katıldı
Yemekte 112 çalışanlarının genel durumu, sağlık çalışanlarına uygulanan şiddet ve bu şiddete karşı alınabilecek önlemler, çalışma saatleri ve genel ülke gündemleri konusunda fikir alışverişinde bulunuldu. Daha sonra görevli 112 çalışanları ile sohbet eden Kaymakam Balcı 112 çalışanlarına görevlerinde başarılar dileyerek, yaklaşan Ramazan Bayramlarını kutladı.
Kaymakam Balcı," Göreve başladığım günden bu güne Ramazan ayında toplumun her kesiminden memur, işçi, iş adamı, sivil toplum kuruluşları ile bir araya gelerek iftar programları düzenledim, bugünde bir değişiklik yaparak, nöbet tutan 112 çalışanları ile sahur yemeğinde bir araya gelip hem bir nöbet ziyareti yapmak hem de Ramazan sevincini toplumumuzun ve kamu çalışanlarının her kesimiyle paylaşmak şeklinde bir geleneğim var. Bu geleneğimi görevim süresince devam etmek niyetindeyim. Nöbetçi kurumlarımızda özveri ve disiplinle yürütülen hizmetler de görev şuurlarının yüksekliğini görmekten de ziyadesiyle son derece mutlu oluyoruz" dedi.
 
Son Güncelleme: 10.07.2015 22:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575