Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasında Büyük Sürpriz Yaptı !

Survivor All Star yarışmasında heyecan katlanarak artmaya devam ediyor. Bugün akşam muhteşem bir bölüm ile ekrana gelen Survivor All Star'da Acun Ilıcalı yarışmacılara muhteşem bir sürpriz hazırladı. Acun Ilıcalı ödül oyununu kazanan yarışmacıyı sevdikleri ile başbaşa yemeğe gönderdi.

Acun Ilıcalı Survivor Yarışmasında Büyük Sürpriz Yaptı !

 Survivor All Star reyting rekorlarını alt üst etmeye devam ediyor. Survivor All star yarışmacılarına Acun Ilıcalı'nın bugün müthiş bir sürprizi vardı. Survivor All Star’da ödül oyunlarında belki de tarihinin en büyük ödülü geliyor. Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacılarına büyük süpriz yaptı ve inanılmaz bir ödül vereceğini söyledi. Bu akşam izlenecek yeni bölümde bakalım ödül oyununu kim kazanacak ve Dominik'te aileleriyle birlikte yemek yeme şansı bulacak...
 
Survivor All Star finale her geçen gün bir adım daha yaklaşan Ünlüler ve Gönüllülere, Acun Ilıcalı sürpriz yaptı ve ailelerini Dominik’e getirdi. Kazanan takım ise ailesi ile birlikte yemek yeme hakkını kazanacak.
Ilıcalı, ödülü şu sözlerle açıkladı: "Ödül sizi bir sofraya oturtuyoruz ve çok güzel bir yemek yiyorsunuz ama kiminle. En sevdikleriniz Dominik'te." En sevdiği isimlerin, ailelerinin orada yanı başlarında olduğunu görünen Survivor All Star yarışmacıları şoka uğradılar. 
 
ÖDÜL OYUNUNU KAZANAN EN SEVDİĞİYLE BERABER YEMEK YİYECEK
Survivor All Star’da ödül oyunu öncesi,  klasik ödülü açıklaması sonrası yarışmacılar gözyaşlarına boğuldular. Acun Ilıcalı, Survivor yarışmacılarına en sevdiğiniz kişi burada sizinle dedikten sonra, ödül oyunu öncesi sevdiklerini gören yarışmacılar gözyaşlarını tutamadı. Survivor yarışmacıları bu akşam ödül oyununu kazandıkları taktirde aileleriyle birlikte yemek yiyecekler. Survivor All Star’da bu çapta bir ödül ilk defa veriliyor.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.