ATV Karadayı Dizisi 115. Bölümü

ATV ekranlarının vazgeçilmez dizisi Karadayı bu akşam 114. yeni bölüm ile izleyiciyle buluştu

ATV Karadayı Dizisi 115. Bölümü

 Ekranların en çok izlenen dizilerinden Karadayı 114. bölümle ekranlara geldi. 115. Bölüm fragmanı çıktığı anda burada olacak
KARADAYI 114.BÖLÜM ÖZETİ

Feride, Belgin'in kaçmasına izin vermez ve onu adalete teslim eder. Tutuklu yargılanmak üzere hapishaneye gönderilen Belgin ifadesinde Adnan Savcıyı da ele vermiştir. Hastanede tedavi gören Adnan gözaltına alınacağını öğrenir. Suçlular birer birer cezalarını çekmeye, kötülüklerinin hesabını vermeye başlamıştır. Ayten'in tehlikede olduğunu düşünen Mahir onu ve bebeği de alır ve aileyi gözlerden uzak bir eve yerleştirir. Bu sırada bebek ateşlenmiştir, İzmir'e gitme planları yapan Ayten saklanmaktan ve kaçmaktan huzursuzdur. Bebeğini alıp gitmeye karar verir. Herkes uyurken gizlice kendi evine bıraktığı parayı almaya gider. Büyük bir hata yapmıştır. Mahalleyi izleyen Turgut'un adamları Ayten'i görür ve takibe başlar. Kara ailesi ölümle burun buruna gelmek üzeredir. Turgut'un adamları Kara ailesini yok etmeyi başarabilecek midir? Mahir ailesini kurtarabilecek midir?

EKRANLARA VEDA EDİYOR

Üç sezondur ATV ekranında izleyiciyle buluşan 'Karadayı'nın finalinde ölen 'Mahir' izleyiciyi ağlatacak. Başrollerini Kenan İmirzalıoğlu, Bergüzar Korel ve Çetin Tekindor'un paylaştığı 'Karadayı', 15 Haziran Pazartesi günü yayınlanacak 115'inci bölümüyle ekrana veda edecek. Dizinin final bölümü tanıtımlarında, 'Feride' (Bergüzar Korel) ve Kara ailesi 'Mahir'in (Kenan İmirzalıoğlu) mezarı başında ekrana gelecek. Mahir'e gözyaşlarıyla veda eden ailesinin görüntüleri ise izleyenleri şoke edecek.

115. bölüm fragmanları

Final Fragmanı 1: https://youtu.be/SiEbwGABQqk

Final Fragmanı 2: https://youtu.be/d2_XYlp7hA8

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.