Axa Artık Trabzonsporlu İsme Emanet

Ünlü sigorta firmasına müdür olarak atandı.

Axa Artık Trabzonsporlu İsme Emanet

 Trabzon ve Trabzonspor kimliğini isminden önce söyleyen Sigorta Sektöründe pazarlama ve satış konusunda bir çok ilklere imza atmış ve farklı yapısı ile her zaman ilgi odağı olan Trabzonlu Abdullah ÖZCAN , Avrupa'nın en büyük sigorta şirketi olan Axa Sigorta'nın İstanbul Bölge Satış Müdürü olarak atandı. 

Abdullah Özcan Kimdir?
Abdullah Özcan 07.03.1977 İstanbul doğumlu olup Trabzon/Çaykara Nüfusuna kayıtlıdır. İlk-Orta ve Lise Eğitimi Gaziosmanpaşa’da almış olup, İstanbul Üniversitesi Sigortacılık Ve Anadolu Üniversitesi İşletme Fakültesi mezunudur.  2003 Yılından bu yana da Motor Eksperliği Belgesine sahiptir.
Profesyonel çalışma hayatına 1998 yılında AXA  Sigorta A.Ş. de başlamış ve sırasıyla; Axa Sigorta’da  Reasürans Departmanlığında Memur,  Uzman Yrd. ve Uzman  olarak 2007 Yılı kasım ayına kadar görev aldı. 2007 -2010 Yılları arasında Doğuş Otomotiv Grubu Sigorta departmanının kurulmasında Yönetici olarak görev aldı. Eylül 2010 - Ekim 2015 tarihleri arası Ray Sigorta  Acenteler Satış Müdürlüğü görevinde bulundu. Satış Müdürlüğü sırasında Ray Sigorta’ya 1.061 yeni Acente kattı. 5 yıl içersinde 81 ilin 71’inde 2.063 Acente ziyareti gerçekleştirdi. Türkiye’nin 63 ilinde bulunan Ray Sigorta Acente yapısını 80 ile yayılmasını sağlayarak  güzel projelere imza attı. Ekim 2015- Nisan 2016 tarihleri arasında RS Servis Satış, Pazarlama ve Kurumsal iletişim Genel Müdür yardımcılığı görevini yürütürken  marka bilinirliği anlamında başarılması zor işlere imza attı.

Çaykara &Dernekpazarı Vakfı ve  Sigorta Eksperleri Derneği’ne  üyeliği bulunmaktadır. 2009 yılından itibaren Genç Sigortacılar Derneği  ( GESİD ) Yönetim kurulunda Sponsor Direktörü, Trabzonsporlular Platformu kurucu üyesi ve Trabzonspor Kuzey Yıldızı Derneğinde de Genel Sekreter  olarak görev yapmakta olan Abdullah ÖZCAN Trabzonspor Kongre Üyesi olup, Evli ve 2 Çocuk sahibidir.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.