Başkan Muhtarlarla Buluştu

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

Başkan Muhtarlarla Buluştu

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Of Muhtarlar Derneğini ziyaret etti.

21 Nisan 2016 Perşembe 12:45
Başkan Muhtarlarla Buluştu
 Ziyaretinde Başkan Sarıalioğlu’nu Of Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Temel Bulut ve çok sayıda Muhtar karşıladı.

Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, burada yaptığı konuşmada “Muhtarlar ile bir bütün olduklarını ve millete hizmet için çalıştıklarını” söyledi.

Başkan Sarıalioğlu ziyarette şöyle konuştu “Kısa bir süre önce Of Muhtarlar Derneği Başkanı seçilen değerli kardeşimiz Ahmet Temel Bulut ve Yönetimine hayırlı olsun ziyaretinde bulunmak amacı ile buraya geldik. Öncelikle Of Muhtarlar Derneği Başkanımıza ve değerli yönetimine yeni görevlerinde başarılar diliyorum. Muhtar arkadaşlarımız ile devamlı istişare halindeyiz. Ortak hedefimiz millete hizmet etmek ise bizler de bu yolda muhtar arkadaşlarımız ile bir bütün halinde çalışıyoruz” diye konuştu.

Başkan Sarıalioğlu’nun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Of Muhtarlar Derneği Başkanı Ahmet Temel Bulut “Öncelikle Belediye Başkanımız Sayın Salim Salih Sarıalioğlu’na bizlere gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ederim. Başkanımız ile her alanda çalışmalarımız devam ediyor. Bugüne kadar muhtar arkadaşlarımız ile bir bütün halinde çalışıyor olması bizleri çok mutlu ediyor. Başta Of Belediye Başkanımız Salim Salih Sarıalioğlu ve ekibine ziyaretinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında kolaylıklar diliyorum” diye konuştu.

Son Güncelleme: 21.04.2016 12:46
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575