Boğaziçi Caz Festivalinden

Boğaziçi Caz Festivalinden harika sahne.

Boğaziçi Caz Festivalinden

Boğaziçi Caz Festivalinden harika sahne.

11 Temmuz 2015 Cumartesi 23:09
Boğaziçi Caz Festivalinden
Boğaziçi Caz Festivalinden harika sahne.

ÇANAKKALE’de bu yıl üçüncüsü düzenlenen ’2015 ÇanakkaleKorolar Festivali Sokak Konserleri’nin son ayağında Boğaziçi Caz Korosu konserverdi. Yerli ve yabancı ezgileri seslendiren koro, ayakta alkışlandı.Çok sayıdavatandaşın katılım gösterdiği ve yaklaşık yarım saat süren canlı performanslaÇanakkale İskele Meydanı’nda verilen Boğaziçi Caz Korosu’nun konseridinleyenleri adeta büyüledi. ’100. Yıla Barış Şarkıları’ sloganıylaÇanakkale’de bu yıl 3’ncüsü gerçekleştirilen 2015 Çanakkale KorolarFestivali’nin 3’ncü gününde Boğaziçi Caz Korosu sahne aldı.
 

 
Çanakkale İskele Meydanı’nda gerçekleştirilen konsere, ÇanakkaleBelediye Başkanı Ülgür Gökhan, festivale katılan koristler ve çok sayıdavatandaş katıldı.
Yaklaşık yarım saat boyunca canlı performans sergileyenBoğaziçi Caz Korosu’na Boğaziçi Gençlik Korosu, Ars Nova ve MarmaraÜniversitesi A.E.F. Çoksesli Korosu’ndan koristler de eşlik etti.
Çeşitli şarkıları acapella olarak hem Türkçe hem de yabancıdilde şarkılar seslendiren koristler, dinleyicilerden tam not aldı. 
Son Güncelleme: 11.07.2015 23:10
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575