Bülent Ersoy ayakkabı parasını kredi kartı ile ödemek istedi yalı satın aldı

Bülent Ersoy yalı satın aldı.

Bülent Ersoy ayakkabı parasını kredi kartı ile ödemek istedi yalı satın aldı

Bülent Ersoy yalı satın aldı.

Ünlü Türk Müziği sanatçısı Bülent Ersoy geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda bulunan bir ayakkabı mağazasında objektiflere yakalandı. Diva, almış olduğu bütün ayakkabıları kredi kartı ile ödemek istedi. Pos makinesindan geçirilen kredi kartı hata verince Diva kendisi ile ilgilenen görevliye sinirlendi. Diva ''o kart yalı satın alır, bir ayakkabıyı mı ödemeyecek'' dedi. 

Ünlü ses Bülent Ersoy, önceki akşam Nişantaşı’ndaki bir ayakkabı mağazasında görüntülendi. Özel olarak sipariş verdiği ayakkabıları iki saat boyunca tek tek deneyen ünlü ses sanatçısı, beğendiği modelleri satın aldı. Ödemeyi de kredi kartıyla yapmak isteyen Ersoy, pos makinesinin hata vermesi üzerine, “O kart yalı satın alır. Limitsiz kart 3 - 5 ayakkabı ödemesine mi hata verecek?” diyerek mağaza çalışanını azarladı. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Fred Finns - 1 yıl önce
BİZ SERT PARA KREDİ GRANT

% 5 - Biz% 3 arasında değişen faiz oranı, sabit para krediler ve kredi her diğer türleri hibe. Biz 1,000.00 100 Milyon USD / sterlin / EURO arasında değişen, geniş kredi Ulusu dışarı verin. Biz% 75 mülk edinimi ile ilgili -85% bir LTV ile% 100 ve fon. Eğer ilgileniyorsanız e-posta yoluyla bize ulaşın; fredlenders01@gmail.com

selamlar
Sayın Fred Finliler