Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sedat Peker İle Sohbeti

Irkçı Ak Troll Taha Ün'ün düğünü mafya filmlerini aratmadı. Erdoğan ile Sedat Peker uzun süre sohbet etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Sedat Peker İle Sohbeti

 Yeni Şafak yazarı Taha Ün, Emine Erdoğan'ın özel kalem müdiresi Sema Silkin'le düğününün ardından başta nikah şahitliğini yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan olmak üzere birçok isme teşekkür etti. Basının alınmadığı düğünden servis edilen fotoğraflar arasında Sedat Peker ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın 'ayaküstü' sohbetini gösteren fotoğraf da yer aldı.

KUTLAYANLARA TEŞEKKÜR ETTİ

AK Parti'ye yakın isimlerden "Sağlam İrade" rumuzlu Twitter kullanıcısı ve Yeni Şafak yazarı Taha Ün, 13 Haziran'da gerçekleşen nikâh törenine katılan ve kendisini kutlayanlara Twitter'dan şükranlarını sundu.

SEDAT PEKER DE ORADAYDI

Ün'ün teşekkür ettiği isimler arasında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere Başbakan Ahmet Davutoğlu, eski Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, İHH Başkanı Bülent Yıldırım ve yeraltı dünyasını ünlü ismi, Ergenekon sanığı Sedat Peker yer aldı.

NİKAHI KADİR TOPBAŞ KIYDI, ERDOĞAN'LAR ŞAHİTLİK YAPTI

Taha Ün'le, Cumhurbaşkanı'nın eşi Emine Erdoğan'ın özel kalem müdiresi Sema Silkin'in nikâhını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Topbaş kıymış, çiftin şahitliklerini, Tayyip ve Emine Erdoğan'ın yanısıra Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ile İnsani Yardım Vakfı (İHH) Başkanı Bülent Yıldırım yapmıştı.

SEDAT PEKER'LE SAMİMİ SOHBET

Beylerbeyi Sarayı'ndaki törende, Cumhurbaşkanı Erdoğan'la Ergenekon davası sanığı Sedat Peker ve İHH Başkanı Yıldırım'ın samimi sohbeti dikkat çekti.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.