Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Silahlı Saldırı Açıklaması

Ak Saray'da muhtarlarla buluşan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan , Fenerbahçe Futbol Takımı'nı taşıyan otobüse, Rize deplasmanı dönüşü yapılan silahlı saldırıya ilişkin açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Silahlı Saldırı Açıklaması

 Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Fenerbahçe'ye yapılan silahlı saldırıyı şiddetle kınadığımı ifade etmek istiyorum. Saldırıda yaralanan otobüs şoförümüze Allah’tan acil şifalar diliyorum. Fenerbahçe Spor Kulübümüze, sporcularımıza, taraftarlarımıza ve tüm milletimize geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum" dedi.

"SPOR BİTMİŞ, VANDALLIK GELMİŞTİR"

Vandallık yapanların ülkeye zarar verdiğini vurgulayan Erdoğan, "Futbolun da esası centilmenliktir. Şiddetin hele hele silahlı saldırının olduğu yerde spor bitmiş, yerine vandallık gelmiş demektir. Vandallık yapanlar kendi takımlarına değil, tüm ülkeye ihanet ettiklerini bilmelidirler. Bu tür hadiselere karşı, kulüplerimizin ve ilgili kurumlarımızın gerekli tedbirleri en kısa zamanda alacaklarına inanıyorum. Bu olayla ilgili İçişleri Bakanlığımız yoğun bir çalışmayla şu anda kısmi olarak bazı delilleri ele geçirmenin yanında bazı emareler de gözaltında. Bunlarla ilgili çalışmalar devam ediyor" ifadelerini kullandı.

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.
Avatar
Hüseyin - 2 yıl önce
saldiri mesru degil ama siz de mesru olmayan yollardan sikecilere destek veriyorsunuz. suclu hakim olunca da insanlar deliriyor.
Avatar
TS 53 - 2 yıl önce
çok sevdi̇ği̇m cumhur başkani şi̇kede daha akti̇f olsaniz keşke ..ki̇şi̇ kurumlari ayirmasaniz....nerde adalet....lazzz
Avatar
ts - 2 yıl önce
şikecileri korudunuz adaleti sağlayamadınız
Avatar
Scarface - 2 yıl önce
yorum yapmaya gerek bile duymuyorum artik zira herkes biliyor trabzonsporun kupasi sende oldugunu...
Avatar
Scarface - 2 yıl önce
tarih yazdin gurur duy.. ölürsen birgün mezarin basinda bunu sana hatirlatirlar...