Trabzon 12°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Elektronik Sigara Cihazı Nasıl Kullanılır?

Elektronik Sigara Cihazı Nasıl Kullanılır?

29 Ekim 2016 Cumartesi 18:03
Elektronik Sigara Cihazı Nasıl Kullanılır?
Elektronik sigara, son dönemlerde normal sigaraya göre sunmuş olduğu çeşitli avantajlar ve kullanım kolaylıkları sebebiyle daha tercih edilir bir seçenek haline gelmeye başlamıştır. Özellikle rahatsız edici bir kokusunun bulunmaması, ağız kokusu gibi durumlara yol açmaması ve çevre dostu olması sebebiyle sigaradan daha kabul edilebilir olduğunu söyleyebilmek mümkündür.
Premium e-likit Nedir?
Elektronik sigara kullanımı, temelde, nargile kullanımı ile benzerlikler göstermektedir. Her iki kullanımda aroma içeren su buharı kullanımı söz konusudur. E likit olarak bilinen minik kitler içinde satın alınabilen aromaların çok çeşitlisi mevcuttur. Premium likitlerin en önemli özelliği, standart likitlerden daha fazla aromalı sıvı içeriyor olmaları, klasik aromalardan daha farklı aromalar ile üretilebiliyor olmalarıdır. Bunun yanı sıra, daha bazla buhar çıkartmak için de ideal olan bu likitlerde aroma konsantrasyonu daha yüksek olmaktadır.
Premium Likit Kullanımı Neden daha Avantajlı?
Premium likitlerin bir diğer özelliği ise standart likitlerde bulunan aromalı sıvılardan farklı olarak, uzun süreli kullanımda boğazda yanma hissi oluşturmamalarıdır.  Bu his özellikle bir süre sonra yeniden sigara kullanımına dönmeye sebep olduğundan son dönemlerde Premium likitler daha fazla tercih edilmeye başlanmışlardır. Premium likitlerde, diş sararması gibi durumlar söz konusu olmadığı gibi kapalı alanda kullanımları da mümkündür. Premium likitlerin, tüm elektronik sigara cihazı modelleri ile uyumlu olduğu ve ilk kullanım için güvenlik kilidi ile  tasarlandıkları da bilinmektedir.
Kangertech Topbox Elektronik Sigara Modelleri
Elektronik sigara cihazı modelleri, çok farklı renk ve çok farklı tasarımlarda tercih edilebilmektedir. Kangertech Topbox mini elektronik sigara cihazları, kırmızı, siyah, beyaz gibi renklerde kampanyalı fiyatlar ile satın alınabilmektedir.  Mini e- sigara cihazları, kolay taşınabilirlik, kolay kullanım için idealdir. Üretici firmanın gümüş renginde bir tasarımı da mevcuttur.  İlk etapta, e-likitleri ile birlikte satın alınabilecek bu modelde, nikotin seviyesi ayarı, hava akış hızı ayarı bulunmaktadır. Cihazın Samsung şarj edilebilir yedek pili de mevcuttur.
E Sigara Kullanımı Güvenli mi?
Sigaraya alternatif olarak gittikçe daha da fazla tercih edilmeye başlanan elektronik sigaranın bazı ülkelerde kullanımı yasal değildir. Özellikle genç kullanıcılar, hamile bayanlar ve çeşitli sağlık sorunları sebebiyle tedavi gören kişilerin bu seçeneği tercih etmemesi tavsiye edilmektedir.  Elektronik sigara likitlerinin, kişilerin kullandığı ilaçlar ile birlikte alerjik reaksiyon oluşturup oluşturmadığı konusunda kesin bir kanıt bulunmamaktadır. Aynı zamanda e- likit içerisinde bulunan maddelerden herhangi birine spesifik olarak alerjiniz de bulunabilmektedir.
 
 
 
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575