Trabzon 10°
kısa süreli hafif yoğunluklu yağmur

Fotoğrafçılar fotoğraf sergisi yaptı

Fotoğrafçılar fotoğraf sergisi yaptı.

Fotoğrafçılar fotoğraf sergisi yaptı

Fotoğrafçılar fotoğraf sergisi yaptı.

08 Temmuz 2015 Çarşamba 22:56
Fotoğrafçılar fotoğraf sergisi yaptı
 Fotoğrafçılar fotoğraf sergisi yaptı.

Tavşanlı’da profesyonel ve amatör fotoğraf çekme uğraşısı içinde olan fotoğrafçılar, emeklerini, Cumhuriyet Meydanı’nda sergilediler.
Kütahya’nın Tavşanlı ilçesinde yaşayan fotoğraf meraklıları, düzenledikleri organizasyonda; çektikleri kareleri halka sundu. Tavşanlı Fotoğraf Kulübü ve Tavşanlı Fotoğraf platformu üyelerinin çektikleri fotoğraflar, Cumhuriyet Meydanı’nda gösterime sunuldu. 60 farklı fotoğrafın gözler önüne serildiği sergi, 17 fotoğrafçının deklanşöründen çıkan karelerden oluşuyor.
Serginin oluşması için ilk adımı atan Nihat Mermer, "Tavşanlı’da, gerek profesyonel olarak gerekse amatörce, fotoğraf çekmeye gönül vermiş birçok kişi olduğunu fark ettik. Bu bağlamda da Mustafa Uysal’ın liderliğinde, sosyal medya üzerinden, fotoğraflarımızı sunabileceğimiz bir alan oluşturduk. Kısa zamanda da 2 bin 500 civarında fotoğraf tutkununu bir araya getirdik. Hatta bu sayede, Tavşanlı Fotoğraf gibi yeni platformlar oluştu. Sosyal medya üzerinden sürdürdüğümüz fotoğraf yayınlama faaliyetimizin yansımalarını, sanal ortamdan alıp gerçek hayatta da insanlarla buluşturmak istedik. Birkaç ay öncesinden yaptığımız planlama ile Ramazan ayında, çektiğimiz fotoğrafları sergilemek için adım attık. Tavşanlı Belediyesi de fikrimizi destekledi ve sergimizi açtık" dedi.
Fotoğraf sergisinin 3 gün süreyle gezilebileceği belirtildi. (Tİ-EFE)
Son Güncelleme: 08.07.2015 22:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575