İnadına Aşk 3. bölüm fragmanı izle

İnadına Aşk 3. bölüm fragmanı yayınlandı izle.

İnadına Aşk 3. bölüm fragmanı izle

İnadına Aşk 3. bölüm fragmanı yayınlandı izle.

Romantik komedi tadındaki İnadına Aşk yeni bölüm fragmanı dizinin bol cümbüşlü sahneleriyle ekrana geldi. Dizinin bu bölümünde Yalın ile aynı ofiste çalışmaya başlayan Defne sinirlerine hakim olamayınca, ikili plaza içinde çocuklar gibi koşturuyor. Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman'ın paylaştığı, Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk 3. bölümüyle 16 Temmuz Perşembe akşamı saat 21.00'de Show Tv ekranlarına gelecek.

İNADINA AŞK 2. BÖLÜM ÖZETİ

Fox'un yaza özel dizilerinden İnadına Aşk 3. bölümünde yine bol koşturmaca var. Bir önceki bölümde Damla'ya inat işe giren Defne ile hissettiği duygulara anlam veremeyen Yalın, dizinin yeni bölümünde plazanın içinde çocuklar gibi koşturacak. İnadına Aşk yeni bölümünün en eğlenceli anları ise bu sahneler olacak. Başrollerinde Açelya Topaloğlu,Can Yaman,Nilay Duru,Eren Vurdem,Cevahir Turan'ın rol aldığı İnadına Aşk dizisinin yeni bölümünde Çınar ve Yeşim arasında da kıskançlık rüzgarları esecek.

İNADINA AŞK KONUSU

Erkekler inatçı, kadınlar inatçı, aşk hepsinden inatçı... Yapımcılığını Sinegraf'ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman'ın paylaştığı, Türkiye'nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav'ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak. İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne'nin, Aras Teknoloji'nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın'ın yanında işe girmesiyle başlar. Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın'ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne'nin maço ağabeyi Çınar'ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar'ın Yalın'ın kız kardeşi Yeşim'e aşık olmasıyla kopacaktır. 


İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.