İnadına Aşk nerede ne kadara çekiliyor?

İnadına Aşk dizis nerede çekiliyot?

İnadına Aşk nerede ne kadara çekiliyor?

İnadına Aşk dizis nerede çekiliyot?

 Erkekler inatçı, kadınlar inatçı,aşk hepsinden inatçı... Yapımcılığını Sinegraf’ın üstlendiği, başrollerini Açelya Topaloğlu ile Can Yaman’ın paylaştığı, Türkiye’nin en önemli yönetmenlerinden Osman Sınav’ın ilk romantik komedi dizisi İnadına Aşk, her yaştan gencin gözdesi olacak. İnadına Aşk; içinde aşk, sevgi, nefret ve oyun dolu bir romantik komedi dizisi. Her şey Karadenizli bir ailenin kızı olan Defne’nin, Aras Teknoloji’nin yakışıklı ve çapkın patronu Yalın’ın yanında işe girmesiyle başlar. Tamamen zıt karakterler olan Defne ve Yalın’ın birbirlerinden nefret etmesi ve sürtüşmeleriyle başlayan hikaye, Defne’nin maço ağabeyi Çınar’ın müdahaleleriyle iyice karışır. Ama asıl cümbüş, Çınar’ın Yalın’ın kız kardeşi Yeşim’e aşık olmasıyla kopacaktır!  İnadına Aşk Seti Nerede


İNADINA AŞK DİZİSİ NEREDE ÇEKİLİYOR

İddialı dizilerle karşımıza çıkan Fox TV yaz sezonunu da boş geçmiyor ve karşımıza İnadına Aşk adlı diziyi çıkarıyor. İnadına Aşk‘ın başrollerinde Açelya Topaloğlu ve Can Yaman oynuyor. Tabi bizi ilgilendiren kısmı ise İnadına Aşk nerede çekiliyor sorusunun yanıtı. 

Dizinin çekimlerinin başladığı gelen bilgiler arasında ve dizi büyük ihtimalle bir İstanbul dizisi. İnadına Aşk’ın çekim yerleri hakkında ise net bir bilgi yok. Bunun en büyük nedeni ise dizinin çok yeni olması. Zamanla kaynaklarımızdan ve sizlerden gelecek bilgilere göre İnadına Aşk‘ın nerede çekildiğini sizlere yazmayı umut ediyoruz. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.