Kalbim Ege'de Kaldı 4. bölüm fragman izle

Kalbim Ege'de Kaldı 4. fragmanı izle.

Kalbim Ege'de Kaldı 4. bölüm fragman izle

Kalbim Ege'de Kaldı 4. fragmanı izle.

Ekranların yeni renkli dizisi Kalbim Ege'de Kaldı dizisi bu hafta  yepyeni bir bölüm ile kaldığı yerden devam edecek. Merakla beklenen Kalbim Ege'de Kaldı 4. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. İşte yeni bölümden ilk detaylar..

KALBİM EGE'DE KALDI 4. BÖLÜM FRAGMANI

Kanal D’nin, yapımcılığını Limon Film’in üstlendiği, yönetmenliği Ömer Uğur ve Eray Koçak’ın yaptığı, senaryosunu Gül Abus Semerci’nin kaleme aldığı, oyuncu kadrosunda Alper Saldıran, Oya Unustası, Eren Hacısalihoğlu, Celile Toyon, Şerif Erol, Aslı Omağ, Serhat Özcan, Süha Çağrıcı, Nehir Akkoç, Lemi Filozof, Neşem Akhan ,Yeliz Akkaya ,Selin İleri, Özge Sarıtaş, Leyla Göksün, Onur Özaydın, Ceylin Yüksek, Yağız Yeşiltepe, Atilla Karagöz, Deniz Yağcı, Yiğit Pembe, Yiğit Gültekin yer alıyor.

Mustafa Zeliş'e olan duygularının farkına varmaya başlıyor ancak Zeliş, Yaman'ı kendine aşık etmekte kararlı... Kalbim Ege'de Kaldı yeni bölümüyle Çarşamba 20:00'de Kanal D'de!

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?
 
Zeliş ve Mustafa baş başa yemeğe çıkıyor!
 
"Deli GıpGıp'ın çirkin kızısın işte! Oh çatla da patla." 
 
Mustafa’nın bu sözleri çok pahalıya patlayacaktır. Zeliş Mustafa'nın bacaklarını bu sefer gerçekten kırmaya yeminli, eline bir sopa alıp köy meydanında kovalarken Mustafa babasının dükkanına sığınır. 
 
Gençlerin arasındaki gerginlik ailelere de yansır. Sonunda Iraz Nenenin baskısıyla Mustafa özür dilemek için  Zeliş'i yemeğe çıkarır. Yemekte Yaman'la karşılaşırlar. Zeliş'in Yaman'a ilgisini fark eden Mustafa mirasa tek başına sahip olmak için yeni bir plan yapar. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.