Kalbim Egede Kaldı 5. bölüm fragmanı

Kalbim Egede Kaldı 5. bölüm fragmanı izle.

Kalbim Egede Kaldı 5. bölüm fragmanı

Kalbim Egede Kaldı 5. bölüm fragmanı izle.

16 Temmuz 2015 Perşembe 23:12
Kalbim Egede Kaldı 5. bölüm fragmanı
Kalbim Egede Kaldı 5. bölüm fragmanı izle.

Kalbim Egede Kaldı 5. bölüm fragmanında Mustafa ile Zeliş’i büyük bir sınav bekliyor. Yayınlanan yeni fragmanda Iraz Nene yeni bir şart koştu. 

Kanal D ekranlarında kısa sürede bağımlılık yaratan bir gençlik dizisi var adı Kalbim Egede Kaldı. Mustafa ile Zeliş’in ninelerinin mirasına konmak için oynadıkları oyun her hafta yeni maceralarla ekrana geliyor. Yaramazları evlendirmek isteyen Iraz Nene bu hafta yeni bir şart daha koştu.

KALBİM EGEDE KALDI YENİ FRAGMANINDA YİNE KAVGA VAR

Kavga etmeden duramayan kavgasın günü olmayan Mustafa ile Zeliş yine birbirine girdi. Zeliş tam büyük aşkı Yaman ile yakınlaşmak üzereyken bu işi bozan kişi kocası oldu. Mustafa’nın oyunlarına, Yaman’ı kendinden uzaklaştırmaya çalışmasına çok sinirlenen Zeliş yine kocasına kök söktürdü.

Kalbim Egede Kaldı yeni bölüm izlemek için tıklayın

IRAZ NENE YENİ BİR ŞART DAHA KOŞTU

Mustafa ile Zeliş ne olursa olsun birbirlerini sevmeli. Hem de büyük aşkla. Evlenmeleri tamam ama Iraz Nene bir de onların birbirlerine deliler gibi aşık olmasını istiyor. Mustafa’nın yapmacık aşk ilanından sonra Iraz Nene yeni bir şart öne sürdü. Aşklarının gerçek, samimi olduklarına bir hafta içinde bütün k 
Son Güncelleme: 16.07.2015 23:13
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575