Kalbim Egede Kaldı 6. bölüm

Kalbim Egede Kaldı 6. bölüm canlı yayından izle.

Kalbim Egede Kaldı 6. bölüm

Kalbim Egede Kaldı 6. bölüm canlı yayından izle.

Kalbim Egede Kaldı 6. bölümü sitemizden izleyebilirsiniz. Yükseklik korkusu olan Mustafa uçurumdan düşerken Zeliş'i kurtardı! Kalbim Egede Kaldı yeni bölüm izlemek için doğru adrestesiniz. Ayşegül ile Mustafa'nın evliliği değil ama Cabbar'ın Fatmanur'a duyduğu derin aşk bu kez aileleri birleştirdi. Evli olan oğlunun Fatmanur'a yan gözle baktığını öğrenen Gıpgıp Osman, Ali Kürük'e büyük destek oldu.

YENİ BÖLÜM İZLE VE GÖR: MUSTAFA ZELİŞ'İ ÖLÜMDEN KURTARDI

Dizinin yeni bölümüne büyük bir kaza damga vurdu. Neyse ki ucuz atlatıldı. Kalbim Egede Kaldı 6. bölümde Mustafa, uçurumdan düşerken Zeliş'i son anda kurtarmayı başardı. Zeliş ölümle burun buruna gelirken kendini kurtaran Mustafa'ya yine çok yakın davranmadı! Öte yandan dizisinin yeni bölümüne Fatmanur ile Cabbar'ın aşk kaçamağı damga vurdu. İkilinin ilişkisini köyde duymayan kalmadı. Fatmanur'un annesi çareyi kızını yıldırım nikahıyla evlendirmekte buldu. Peki Cabbar'ın büyük aşkı Fatmanur kiminle evlendirilecek?

Kalbim Egede Kaldı dizisinin 6. bölümünde izleyicileri büyük sürprizler bekliyor.  Ayşegül uçurumdan düşme tehlikeyi yaşarken onu kurtaran kişi Mustafa'ydı.

6. BÖLÜMDE NELER VAR?

Fatmanur ile Cabbar'ın iişkisi iki aileyi birbirine yaklaştırdı. Fatmanur'un annesi kızını çok sert sözlerle uyardı. Cabbar ile Fatmanur'un ilişkisini Osman Gıpgıp da öğrenince kıyamet kopdu. Hem Fatmanur'un babası Ali Kürük hem de Cabbar'ın babası Osman Gıpgıp Cabar'a güzel bir ders vermek konusunda birleşti. İki kafadar saçmalarla doldurdukları tüfeklerle Cabbar avına çıktı. İki baba Cabbar'ı camide namaz kılarken kıstırdı. Namazda yakalanan Cabbar kaçmak isterken fena yakalandı. Çapraz ateşde kalan Cabbar'a ilk ateşi babası Osman Gıpgıp etti. Cabbar poposundan vuruldu. Ancak Ali Kürük ilk ateş eden kendisi olmadığı için çok üzüldü.

Cabbar'ın Fatmanur aşkı Ali Kürük'ü uykularını kaçırmaya başladı. Cabbar'ın yediği naneler babası Gıpgıp Osman'ı da çileden çıkardı. Köyde artık herkes Cabbar'ak karşı. Gıpgıp oğlunun Fatmanur ile yaşadıklarına bir namus meselesi olarak bakıyor. Bu davada Ali Kürük'ün en yakın destekçisi Gıpgıp Osman. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.