Kertenkele 34. son bölüm ile sezon finali yaptı

Kertenkele 34. son bölüm ile sezon finali yaptı hemen izle.

Kertenkele 34. son bölüm ile sezon finali yaptı

Kertenkele 34. son bölüm ile sezon finali yaptı hemen izle.

Zekâsı ve sıra dışı yetenekleri sayesinde İstanbul polisi tarafından bir türlü ele geçirilemeyen profesyonel bir hırsız olan ve Ziya Hoca, Kara Faruk gibi lakaplarıyla tanınan Kertenkele'nin 'hayatın yalan olsa da aşkın gerçek olsun' dedirten hikayesi… Kertenkele dizisi bu hafta sezon finaliye ekranlara bir müddet veda etti.   Kertenkele 34. bölümün tekrarını izlemek isteyenler haberimizdeki linkten izleyebilirler...

Sokrat'ın kaçırmış olduğu Zehra ile Betül'ün peşinden giden Ziya hoca büyük bir tuzağın içine düştü. Peki Kertenkele son sahnesindeki patlama sonrası Zehra ve Betül kurtulabildi mi?

KERTENKELE SEZON FİNALİ 34. SON BÖLÜM İZLE

Geçtiğimiz hafta yayınlanan son bölümde Zehra ile Betül'ün kaçırılma sahnesi gündeme bomba gibi düşmüştü. Peki bu hafta yayınlanacak olan Kertenkele 34. bölümünde neler olacak? Ziya hoca hapisten çıkabilecek mi? Zehra ve Betül Sokrat'ın elinden nasıl kurtulacak? Ayrıntılar haberimizde....

KERTENKELE 34. BÖLÜM FRAGMANI - İZLE

Kertenkele son bölümünde neler olmuştu?

Ölen yeğeni Ejder'in intikamını almak isteyen Sokrat, Ünsal'ı ortadan kaldırmaya kararlıdır. Üstelik bu işi de Kertenkele'ye yaptırmak istemektedir. Ünsal ve Sokrat arasında sıkışıp kalan Kertenkele, kendisini gittikçe içinden çıkılmaz bir durumun ortasında bulur. Kertenkele, Sokrat sorununa kesin bir çözüm bulmak için sonunda hiç yapmayacağı bir şeyi yapmaya karar verecektir.

Diğer yanda, Ziya Hoca'nın aslında Kertenkele olduğunu öğrenen Semih, bu durumu kendi lehine kullanmaya başlar. Zehra ise bir yanda Ünsal, bir yanda Sokrat tehlikesi ile karşı karşıya olan Kertenkele için oldukça endişelenmektedir. İçinde bulundukları zor durumun tek avantajı ise Zehra'nın, Kertenkele'ye olan duygularından emin olmaya başlamasıdır. Zehra ve Kertenkele, tüm zorluklara rağmen yakınlaşmaya başlarken Kertenkele kendisini bekleyen kaçınılmaz sona giderek yaklaşmaktadır. 

İlgili Galeriler
Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.