Flaş Haber
Kapat

Koray Aydın’dan İlk Yorum

MHP’de beklenen oldu. Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi, olağanüstü kurultayın toplanmasına karar verdi.

Koray Aydın’dan İlk Yorum

MHP’de beklenen oldu. Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi, olağanüstü kurultayın toplanmasına karar verdi.

09 Nisan 2016 Cumartesi 12:52
Koray Aydın’dan İlk Yorum
 Kararın ardından eski milletvekili Koray Aydın, Twitter hesabından açıklamalarda bulundu. Aydın, şu ifadelere yer verdi: “Ankara 12. Sulh Hukuk Mahkemesi’nin aldığı olağanüstü kurultay kararının Milliyetçi-Ülkücü Hareket’e hayırlar getirmesini niyaz ediyorum.

Bu karar Türk demokratik hayatına ve yargının bağımsızlığı ilkesine ciddi bir katkı niteliğindedir. 548 üst kurul delegemizin ile Ülkücü camianın değişim ve iktidar beklentisi artık geri dönülemez bir aşamaya gelmiştir. Her vesileyle ifade ettiğimiz gibi bu beklentinin somut tezahürü olan ülkücü iradenin sonuna kadar takipçisi olacağız. Hiç kimse merak etmesin emanet ehil ellerdedir. Sahipsiz değildir.

Süreç, tüzük kurultayımızın ve akabinde seçimli olağanüstü kurultayımızın gerçekleştirilmesi şeklinde gelişecektir. Bu sürecin kardeşlik ve özellikle ülküdaşlık hukukumuzu sağlamlaştırmasını iktidar yürüyüşümüzü hızlandırmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.” Aydın, Ankara’da Yeni Mahalle Nazım Hikmet Kültür ve Kongre Merkezi’nde bugün saat 14.00’te adaylık açıklaması yapacak.

Son Güncelleme: 09.04.2016 12:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575