Flaş Haber
Kapat

Müjde Ar resmen devreleri yaktı

Müjde Ar çıldırdı.

Müjde Ar resmen devreleri yaktı

Müjde Ar çıldırdı.

28 Ağustos 2015 Cuma 10:39
Müjde Ar resmen devreleri yaktı
Müjde Ar çıldırdı.

 Sosyal medyada kendi adına açılan sahte hesaplar yüzünden mahkemeye giden Müjde Ar, “Müjde Ar ismini satın aldım” diyen bir kişinin kendisinden 50 bin dolar istediğini söyledi.
Yeşilçam'ın efsane oyuncusu Müjde Ar, kendi adı kullanılarak sosyal medya mecralarında açılan hesapları mahkemeye vereceğini söyledi. Sosyal medyada olmadığı halde, Twitter, Instagram ve Facebook'ta adına resmi hesaplar adı altında paylaşımlar yapılması üzerine, "Bu durum ister istemez insanı çıldırtıyor.

Muhtemelen kendini tatmin etmeye çalışan birisi ama yaptıkları yanına kâr kalmayacak. En kısa sürede bilişim suçları ile ilgili olarak hukuki yollara başvuracağım" diyen Ar, "Kim veriyor bu hakkı onlara, sahte hesap açarak insanları kandırıyorlar" sözleriyle sitem etti.

Ar tanımadığı birisinin de telefon açarak, "Müjde Ar ismini ben satın aldım" diyerek 50 bin dolar talep ettiğini de söyledi. Instagram sayfasında, "Tek gerçek Instagram hesabım, taklitlerine itibar etmeyiniz!" yazısına sitem eden sanatçı, "Twitter, Instagram ve Facebook hesabım yok" şeklinde konuştu.  
Son Güncelleme: 28.08.2015 10:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575