Flaş Haber
Kapat

O Şöförün Doktoru Açıkladı

Doktor Özlü: Ufuk Kıran'ın yüzünde saçma kaldı

O Şöförün Doktoru Açıkladı

Doktor Özlü: Ufuk Kıran'ın yüzünde saçma kaldı

08 Nisan 2015 Çarşamba 22:15
O Şöförün Doktoru Açıkladı
 Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Tevfik Özlü, Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıda yaralanan şoför Ufuk Kıran'a herhangi bir cerrahi müdahale gerekmediğini ve hastanın taburcu edilebilecek aşamaya geldiğini bildirdi.

Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi  Başhekimi Prof. Dr. Tevfik Özlü, Fenerbahçe otobüsüne yapılan silahlı saldırıda  yaralanan şoför Ufuk Kıran'a herhangi bir cerrahi müdahale gerekmediğini ve  hastanın taburcu edilebilecek aşamaya geldiğini bildirdi. 
 
Özlü, yaptığı açıklamada, şoför Kıran'ın sağlık  durumunun bugün itibarıyla oldukça iyi olduğunu söyledi.
 
Hastanın ilk olarak aktif kanama şikayetiyle hastaneye getirildiğini  ifade eden Özlü, ''Hastamıza acil servisimizde gerekli müdahale yapıldı ve  kendisini yoğun bakıma aldık. Bir süre kendisini uyuttuk ve yoğun bakımda  müdahalesi yapıldı. Daha sonra ise kendisini yoğun bakımdan servise aldık'' dedi. 
 
Özlü, Kıran'ı iki gündür serviste takip ettiklerini belirterek,  ''Herhangi bir cerrahi müdahale gerekmiyor ve hastamız şu an itibarıyla taburcu  edilebilecek aşamaya geldi. Yemek yemesinde, içmesinde ve konuşmasında da sıkıntı  yok. Morali de gayet yerinde'' diye konuştu.
 
"Yüzünde saçma kaldı, bununla yaşayabilir"
Kıran'ın yüz kemiklerinde hala saçma olduğunu dile getiren Özlü,  ''Kulak burun boğaz hekimlerimiz konuyu değerlendirdi. Herhangi bir cerrahi  müdahale gerekmiyor. Hastamız bununla yaşayabilir. Parçalar ona zarar verecek  yerde değil'' ifadesini kullandı. 
 
Prof. Dr. Özlü, hastanın geldiği ilk günden itibaren tehlikeli bir  tablosu olmadığını, zamanında müdahalenin de yüz güldüren bir sonuç çıkarttığını  söyledi.
Son Güncelleme: 08.04.2015 22:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

banner573

banner575